Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti szeretitek munkahelyen a...

Ti szeretitek munkahelyen a kicsit félénk, de aranyos embereket?

Figyelt kérdés

Állásinterjúkon mindig szimpatikusnak találnak, meg úgy általában véve is, de ezen kicsit mindig meglepődök, mert nagyon zavarban érzem néha magamat, amikor ismeretlen emberekkel beszélek, pl. a hosszabb szemkontaktust sem szeretem.

Ettől függetlenül szeretek egyébként másokkal beszélgetni, szeretem meghallgatni őket, mosolygós vagyok.


Vajon a főnököknek ezek szerint nem fontos annyira, hogy valaki nagyon talpraesett, magabiztos legyen?


22N


2018. nov. 7. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez munkahelytől is függ. Velem is így volt, de tapasztalom, hogy nekik csak az a fontos, hogy a munkádban legyél pontos és magabiztos, az, hogy az életben milyen vagy, az annyira nem fontos, amíg a munkádat jól végzed..
2018. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%
Én igen, kollégaként sokkal jobbak mint a nagyképű kivagyok énvagyok típusúak. Meg szerintem megbízhatóbbnak is tűnnek.
2018. nov. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ibkább az ilyen típusokat preferálom munkatársként.Az önbizalom idővel megjöhet.

Viszont akinek túlteng az önbizalma,az csak akkor képes alkalmazkodni ha koppant már párszor.

2018. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez van csak én fiú vagyok :-D és 20 éves, leginkább nekik csak az számít hogy milyen vagy a munkában, magabiztos légy és el tud végezni rendesen,meg persze a munkaerõ hiánytól is függ, az hogy munkát kívül milyen vagy az õket nem érdekli.
2018. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1, "Ti szeretitek munkahelyen a kicsit félénk, de aranyos embereket?": Nőben igen, de álláőstól függ, hogy ezen tulajdonság az adott munkahelyen hasznos vagy sem.

Másrészt a csűrhe elég hamar kikezdi a csendesebbeket;


2, "Vajon a főnököknek ezek szerint nem fontos annyira, hogy valaki nagyon talpraesett, magabiztos legyen?": ma leginkább a talpraesettség, a tökösség fontos (nőknél is!!!).

Ha tudod, akkor a csendességedet kissé mellőzd, és tanulj meg talpraesett, magabiztos lenni kb. 70/30 arányban. Azért, mert a csűrhe figyeli a gyengébbeket...

2018. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5: Az előző munkahelyemen is kedveltek a kollégáim.
2018. nov. 7. 21:01
 7/7 anonim válasza:
Szerintem is a talpraesettség nagyon fontos. Én is visszafogott, csendes típus vagyok. Sajnos ez miatt veszítettem el egy nagyon jó munkahelyet. A nagyszájú, rosszindulatú kollégáim rám szálltak és kiközösítettek, mert érezték, hogy velem megtehetik. Hazugságokat terjesztettek rólam... borzasztó volt. Ha ki tudtam volna állni magamért, talán lekoptak volna rólam. Legyen szerencséd és jó emberek közé kerülj! Sok sikert!
2018. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!