Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan viseltek el olyat a...

Hogyan viseltek el olyat a munkában, amit nem akartok?

Figyelt kérdés

Ez alatt arra gondolok, hogy pl. nem tetszik igazán maga a munka, vagy a körülmények, pl. korán kelés, túlóra, kevés szabadidő, nem bírod a főnöködet, stb.


Én az a típus vagyok, akinek az arcára van írva minden, pedig igyekszem "takarni".


Ti mit szoktatok csinálni, ha valami dühit?


2018. nov. 7. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasonló munkám volt, voltak azért jó pillanatok is, azért maradtam benne. 2 évig tudtam csinálni, a vége felé már teljesen besokalltam és végül felmondtam.


Szerintem ezt addig lehet csinálni, amíg nem érzi az ember, hogy kezd az egészsége rámenni.

2018. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eddig sokáig feladatm azon munkákat, amilyeneket körbeírtál. A jelenlegit is utálom, de nem merem megtenni, hogy otthagyjam. Jelenleg egy képzésre járok, ami pici változást sejt engedni a jövőmre vonatkozóan, és ha sikerül a vége, akkor innen ezzel tipliznék a bajba...
2018. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindig egy dologra gondolok: a munkaidő végére, amikor elszabadulok, lányomat felveszem a sulinál és csak rá koncentrálok :)
2018. nov. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!