Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez a kolléga kétszínű?

Ez a kolléga kétszínű?

Figyelt kérdés
Új vagyok egy munkahelyen. Van egy kolléga aki szemtől szembe ugyan normális velem, de mások jelenlétében beszólogat és cikiz, kellemetlen helyzetbe hoz ha valamit nem úgy csinálok, néha kicsit bántó módon. Ha esetleg megpróbálok érvelni rögtön nemúgy van az, de csak mások előtt. Hogy lehet ez?
2018. nov. 8. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Új helyen csak óvatosan a bizalmaskodókkal, mert hamar behúznak a csőbe az ilyen alakok.

A helyzetet leírtad, levonod a következtetést és a továbbiakban úgy állsz az ilyen emberhez.

Minden alkalommal növekszik az emberismereted, sajnos ez ilyen.

2018. nov. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik szeretik szívni mások vérét, heccelik, de nem feltétlenül bántásból. Ugyanolyan stílusban vissza kell vágni. Az én bátyámék társaságában ez rendszeres, megy a beszólogatás oda-vissza, mindig szivatják egymást. Nem kell mindenen vérig sértődni, vedd poénosra és szólj vissza valami frappánsat.
2018. nov. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen ember van. Ez nem rólad szól, te csak a dobbantó vagy akin fel lehet kapaszkodni, előadni a poénos embert. Nekem van egy 50 körüli ffi kollégám, nagyon jól el tudtunk beszélgetni négyszemközt politikáról, autókról, kollégákról. Aztán azt vettem észre, hogy amikor több ffi kolléga is jelen van akkor folyamatosan, de tényleg már erőltetett módon szexista megjegyzéseket tesz rám és fürdőzik a többi kolléga nevetgélése közepette. Attól kezdve távolságtartó lettem vele, megkérdezte, miért. Elmondtam, hogy én normálisan és tisztelettel voltam irányába, de ha ő csak egy lotyót lát bennem akin elsütheti a poénjait, abban én nem vagyok partner. Azóta megszűntek ezek a dolgok, igaz már nem is beszélgetünk egymással egyáltalán.
2018. nov. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyet az csinál aki veszélyeztetve érzi a pozícióját általad. A bizalmadba akar férkőzni, hogy tudja valójában mennyire kell tartania tőled, viszont mások előtt a reputációdat akarja csökkenteni, hogy őt tartsák jobb munkaerőnek.
2018. nov. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Érzem én is, szakmai féltékenység lehet a dologban.
2018. nov. 8. 12:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kérdez egy ilyen, akkor kérdezz vissza te is: "Miért szeretnéd tudni?", stb. Általában Mo.-n ez megy, a próbálgatás. Ne hagyd magad!
2018. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elnyonó,elnyomó személy. A Szcientológia gyakorlatában egy olyan matrac, ami a bal vállamat húztam fel a valódi undort tükrözni az arcukon.
2018. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!