Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt, hogy örültél miután...

Volt, hogy örültél miután kirúgtak egy cégtől?

Figyelt kérdés

2018. nov. 8. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kirúgásnak sose örültem, ha magamtól váltottam, annak igen.
2018. nov. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Több, mint két év gyári szalagmeló, suttyó, tirpák, szarkavaró emberek között. Akkoriban (2000-es évek első fele) még úgy volt, hogy ha te mondtál fel, akkor nem járt munkanélküli segély. Így viszont kaptam, és majdnem fél évig.
2018. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Most egy hete. Direkt szarul dolgoztam, hogy rúgjanak ki. Útáltam a melót ott.
2018. nov. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megvàltás volt! Nem számítottam rà. Behívtak az irodába. A főnököm közölte ennyi volt. Írjam alá a papírokat. Megszünik a munkaköröm. Nem számított. Abban a hónapban már lépni akartam mert nem bírtam az ottani közeget.
2018. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Sosem rúgtak ki, de volt olyan ahol szabályosan felszabadult érzéssel keltem fel, hogy végre nem kell ott dolgozzak. (annak ellenére is, hogy épp munkanélküli lettem)
2018. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fertőző volt alapból ott a légkör.
2018. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen.
2018. nov. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire örültem, akkor már hónapok óta másik állást kerestem. Elegem volt a marakodókból, a másikat beáruló senkikből, a mérgezett légkörből. Hivattak, elém vágták a papírokat, hogy írjam alá. Egyáltalán nem értették, miért örülök neki? Tiltakozásra számítottak, gondolom élvezkedni akartak, de a szemükbe röhögtem.
2018. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8: 2-es vagyok. Kb. én is így voltam. Állítom, hogy én voltam a legfaarcúbb elbocsátott. (Ha azt vesszük, hogy hallottam én egy kétgyerekes anyáról, aki sírva fakadt.) 2 napra rá még meg is kérdeztem őt, a nagyfőnököt, amikor belebotlottam, hogy mi a további procedúra, hogy zajlik az elbocsátás, miket kell még megtennem. Inkább örömhír volt nekem, hogy elküldenek, mint negatívum.
2018. nov. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!