Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kell èrvènyesülni a...

Hogy kell èrvènyesülni a munkahelyen? Belerakod az energiádat aztán ennyi?

Figyelt kérdés
2018. nov. 13. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mit értesz ez alatt.


Már az is jó ha nem rúgnak ki, komolyan mondom ebben az országban.


Mondjuk én még fiatal vagyok, annyira nem sikerült rájönnöm mitől lenne több a fizetésem, vagy ilyenek.


Általában úgy kaptam több pénzt ha kiléptem egy helyről és mentem máshova, eleve több pénzt kaptam.

2018. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a tapasztalat nem vezetett felre azzal peldaul, ha latja a fonok hogy akarod es szereted is csinalni amit csinalsz. Ha lojalis vagy es nem csak a penz miatt csinalod de amugy “tudni lehet rolad” hogy alig varod hogy hazamenj vagy lexarod az egeszet... ilyenek pl.
2018. nov. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
En altalaban jol csinalom a dolgaimat, a feletteseimmel haverkodom (nem csak kamubol, altalaban birom oket, eddig mind jo fej volt), meg egyutt fikazzuk a bena dolgozokat.
2018. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3# Szóval felfelé nyalsz, lefelé taposol...
2018. nov. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!