Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor veszed észre hogy nem...

Mikor veszed észre hogy nem hagynak érvényesülni egy adott munkahelyen?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
amikor átveszik tőlem a szót és ők társalognak tovább rám se nézve ,szünet nincs amikor megszólalhatnék.
2014. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom,h érvényesülés kategória-e,de én egyre szörnyűbben érzem magam,mert levegőnek néz a 2 begyöpösödött 35-40éves kolléganőm.de szerintem csak azért mert sose jövök be takarítani hétfő reggelenként.ők bejönnek(ez egy lakás irodának kialakítva).de én leszarom bakker minimálbérért vagyok itt.munkaidőbe szivesen kitakaritok,de nem fogok előbb bejönni fél órával.szarok rá.adjon több pénzt és jövök.
2014. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2/2 ne is mennyél be munka időn kívül, ha meg még nem is fizetnek érte akkor pláne :D
2014. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
hát egyébként én úgy avgyok vele,h azért munkaidőben megcsinálnám,mert bőven lenne rá idő,de munkán kivűl a kutya se menne be.nem taakritónő vagyok,vagy ha igen akkor kérek érte pluszt.de lépni fogok innen hamarosan az fix.utálom a kuka idióta embereket,akiknek max egy kutya meg egy macska jutott.... -_-
2014. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!