Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek illik ajándékozni...

Szerintetek illik ajándékozni anyukának karácsonyra? (Nem igazán jövök ki vele jól) 15/l

Figyelt kérdés
Eddig ilyen kis kézzel készített apróságokat adtam neki. És most lehet nem akarok mert nem igazán érdekli hogy mi van velem valójában. Ezek a sablonos kerdesek megvannak de meg azok sem erdeklik igazan.
2016. dec. 20. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
A helyedben nem sokat erölködnék, a kedvenc csokiját venném, vagy esetleg egy könyvutalványt, vagy valami hasonló jelképes valamit.
2016. dec. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Téged érdekel mi van vele és miért olyan amilyen? Gondolom dolgozik, vannak csekkjei, problémái. Ez nem lehet?
2016. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
84%

kamasz vagy... ez a magyarázat arra, hogy így vagy édesanyáddal.

kérlek, erőltesd meg magad! nem csak az ünnepekkor, a hétköznapokban is.

21 vagyok, anyukámmal nem vagyunk túl jóban, de most ha hazalátogatok, igenis viszek neki valamit, elhívom egy üdítőre meg stb...

2016. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Hiába vannak lepontozva azok a válaszok amelyekben nem értenek veled egyet vagy nem téged istenítenek, attól még igazak.


Gondolom van ruhád, van mit enned, van fűtés stb. Ez csak úgy valósulhat meg, ha dolgoznak a szüleid. Az el sem jut a csökött agyadig, hogy neki is lehetnek gondjai amik egy kicsit komolyabbak a tiédnél?

Az èn anyukám is kiállhatatlan újabban, de én megkérdeztem mi a problèmája és ahelyett, hogy visszavágnék egy olyan pitiáner dologgal, hogy nem kèszítek neki ajándèkot, inkább megpróbálok segíteni amiben tudok.

Elég nagy vagy már ahhoz, hogy ne legyèl ilyen buta.

2016. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
A karácsony a megbocsátásrol és a szeretetről szól, ezt tartsd szem előtt és készíts idén is valamit neki.
2016. dec. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!