Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Egy ilyen csomagot mennyire...

Egy ilyen csomagot mennyire illik vagy való férfinak ajándékozni?

Figyelt kérdés
[link]
2017. nov. 28. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Eléggé sablonajándéknak tűnik (nem volt jobb ötletem, így egy ajándékcsomagot adok). Hacsak nem kimondottan erre vágyik, inkább mást adnék, akár férfi, akár nő.
2017. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A dezodoros+tusfürdős csomagok még elmennek, ha nem annyira közeli a viszony, csak kolléga vagy sokadik unokatesó, sógor ilyesmi, de sok férfi ki nem állhatja a krémeket.

Pont ahogyan az első válaszoló is írta, én egy férfinak csak akkor adnék ilyet, ha abszolúte erre vágyik, de egyébként krémet magamtól sohasem ajándékoznék, a női ajándék.

Bár én nőként sem szeretem :)

2017. nov. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hàt, ha kifejezetten erre vàgyik, akkor okès. Màs esetben nem, inkàbb azt mondom nem fèrfinak valo!

Szerintem egy fèrfinèl egy ital mindig betalàl! Legalàbbis a nagyrèszuknèl. Nàlam biztos! :)

2017. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha szereti az ilyen ajándékokat. Egyéb esetben nem egy telitalálat....

Még nőkénk sem örülök ilyesminek mert egyrészt megvan a bevált fajtám és márkám mindenből, másrészt ez amolyan napi haszoncikk mint pl. egy csomag zsepi vagy mosogatószer, érted....legalábbis én így gondolom. Ha nekem valaki mondjuk ad egy Fa tusfürdő csomagot, olyan mintha adna egy Zewa zsepit meg egy kis mosóport mondjuk. Vagy egy tubus fogkrémet.


Kivétel: a különlegesebb piperemárkák, mint pl. The Body Shop termékei, az már ajándék.

2017. nov. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!