Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A pincérek valóban bele...

A pincérek valóban bele szoktak köpni a bunkó vendégek ételébe, italába?

Figyelt kérdés
2018. nov. 13. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, nem minden pincér süllyed le a kedves vendég szintjére. Mi értelme volna? Én dolgoztam vendéglátóhelyen, és bizony nem egy "nehezebben kezelhető" látogatónk volt, de nekem soha meg nem fordult a fejemben, hogy ilyesmit csináljak.
2018. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%

Igen, de hidd el van jobb s hatásosabb bunkó modortalan perverz vendéggel szemben.


Anno engem imádtak a vendégeim, de aki olyat tett amit nem illik s el-el fajult a dolga az kapott az italába 1-2 cuki hatóanyagot.

😆

De a részeg még szójaszószt is a kávéjába.



Én akárhova megyek kedves s illedelmes vagyok mindenkivel, főleg azokkal akik úgymond "körbe ugrálnak", mert tudom hogy milyen érzés az amikor kedves a vendég s feldobja a napomat. Átérzem a másik helyzetét.

Legyen az vendéglátás, posta, bank stb...

2018. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kreténpali ***** válasza:
#2 majd gonolj erre amikor kórházba kerülsz és próbálod az érdekeid képviselni az orvosokkal szemben.
2018. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!