Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki elkezdte lejáratni a...

Valaki elkezdte lejáratni a cégemet online. Milyen ember az ilyen? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Különböző névtelen fórumok tele vannal bejegyzésekkel, amik a cégemet szidják. Eddig nem volt semmi, csak most egy ideje. Feltételezem, hogy egy ember áll a dolgok mögött, aki egyszerre témaindító és válaszoló is. A Google sajnos megtalálja ezeket a dolgokat, ha valaki rákeres a cégre és elkezd utána olvasni, akkor valószínűleg választ inkább egy másik céget.

2018. nov. 18. 12:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Próbáltál már személyesen kapcsolatot felvenni vele? (pl itt gyakprin is lehet). Ha jól tudom, rágalmazásért feljeentgeted az illetőt. Valahogyan le lehet nyomoztatni, hogy honnAn küldték a válaszokat, kérdéseket.
2018. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10, Balázska konkrét cég nevet sosem ír oda :P De milyen vicces lenne, végreegismerhernénk az alkoholista, Ünnepnapokon kirugó főnököt :)
2018. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlen Balázska. Legalábbis ezidáig nem kopizott meg kötekedett. De ez a baj, hogy hála neki, néha normál kérdezőket is összekevernek vele. Velem is megesett már háromszor.
2018. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
#11: Még nem.
2018. nov. 18. 14:18
 15/20 anonim ***** válasza:
13, nem arra célzunk, hogy a kérdező volna Balázska, hanem akiről a kérdés szól, az e Balázska; elvégre Balázska olyan ember, mint akit a kérdezőba kérdésében leír. Csak Balázska kb mindig mást dolgozik és cég nevet sosem ír le, így nem lehet ő.
2018. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15: De ugyanakkor az is igaz, hogy néha normál kérdezők is meg vannak gyanúsítva, hogy ők Balázskával azonosak. Én vagy háromszor megkaptam, holott teljesen hétköznapi dolgokat kérdeztem normál stílusban.
2018. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy egy sikertelen állásinterjú miatt csinálta valaki.
2018. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Én csak simán kiírnám, hogy fake news.
2018. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18, most ha én az xy céghez jelentkeznék és a Világhálón rákeresve szidalmazást olvasnék róla, hiába lenne odaírva, hogy "fake news", akkor se vágynék oda. Egy bolond egy cég színvonalát is minősítheti, hiába is túldramatizál láthatóan.
2018. nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
(és a bolond alatt azt értem, aki a céget becsmérli fórumokon)
2018. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!