Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki miért reklámozza...

Valaki miért reklámozza álandóan, hogy ő online kalózkodik mikor csak tud?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm is van aki rendszeresen letorrentezik mindent( 1€-2€ játékokat, inkább megnézik a camosan a filmeket), és a legfőbb indokuk, hogy minek verjék el rá a pénzt ha ingyen is megnézhetik/játszhatnak vele. Viszont vannak olyanok akik egyenesen büszkék arra, hogy ők bizony "hatalmas net kalózok" nem vettek játékot, meg nem voltak moziban 3-5 éve de láttak már mindent "INGYEN!!!". Aztán neten is megy a bemagyarázás, hogy ő nem károsít meg ezzel miliárdos$ cégeket, meg ez nem bűn mert csak az bűnözik aki feltölti( Seed O.o ? ) és neki nics ilyenekre pénze. Az utolsó pont szokott kibukni általában a legtöbbször, de a boltból se szoktunk lopni mert nincs pénzünk valamire. A kedvencem mikor ezt elmondja nekem azaz ismerősöm aki nettó 450.000-et keres havonta.

2017. ápr. 12. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudod te, hogy vagy vele kérdező, de engem elég sokszor nagy csalódások érnének, ha megvennék játékokat vagy filmeket, úgyhogy az a biztos, ha ingyen letöltöm és kipróbálom :D
2017. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem sem ér 5000 forintot egy film egyszeri megnézése a moziban (jegyek, utazás, üdítő, stb)

Annyi pénzért már a dvd kiadást is meg lehet venni. Bármekkora fizetéssel párosul is ez, akkor is.

Én is le szoktam inkább tölteni a filmeket, bár család mellett nincs is időnk moziba járni.

2017. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minek vegyek meg egy dvd-t, amikor már 1080p-ben is nézhetem a filmeket, sokkal egyszerűbben? Fél évet meg megér az a várakozás, amit a mozis dolog illet... a kamerás szarokat én sem viselem el.

A dolog akkor lesz jó, ha ilyen netflix és hasonló fizetős internetes médiatárak teljesen elérhetők lesznek nálunk is, magyar nyelven.

A sorozatokról meg nem is beszélve, sokat le sem szinkronizálnak, vagy csak hónapokkal, akár évekkel később láthatnám, telebas.zva reklámmal.

Játékok más dolog. Manapság teljesen ráálltak a multiplayer vonalra, pont a pénzes dolgok miatt. És egyre jobb másolásvédelmeket gyártanak. FIFA 16-17-et még most sem törték fel (PC)... úgyhogy a legnagyobb játékneveknél nem kell aggódnod, hogy torrenteznek, mert már nem lehet!

Az meg, hogy 10-enéve kifutott játékokat nem vesznek meg... istenem... lelkük rajta

2017. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Jólvan most hagyjuk hogy helyes-e az ország 40%-a csinálja. Senki sem lesz kalóz attól, hogy a haverja adott neki 1 linket és meg tudja nyomni a letöltésgombot. Véleményem hogy ez elég gyenge szöveg. A mentegetőzés utána, na az már tényleg vicc. Tipikus esete, mikor ő minden gátlástalanságot elkövetett a pénzügyekben eddig is, de ugyanakkor nagyon is lelkiismeretes, szerintem eddigi életében is azt magyarázta magának, hogy amit ő rakott el az sokkal jobbra fordult, mint ha X meg Y rakta volna el akik nyilván nem jól kezelték volna meg satöbbi.
2017. ápr. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!