Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Marásban jártas személy tudna...

Marásban jártas személy tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Egy hónapja dolgozom marósként, eddig csak előre gatterolt anyaggal találkoztam, de mostantól jönnek majd a simán fűrészelt anyagok amik totál ferdék.

Hogy álljak neki meg munkálni? Befogom a satuba és ugyanúgy vegyek fel egy null pontot rajta és úgy írjam meg a kontúrját? Mert így az oldal ferdesége miatt valahol nagyon sokar fog vinni a szerszám. A tetején a legmagasabb pontján érintőt veszek és kézi kerékkel folyamatosan kisebb fogásokkal addig megyek le Z-ben míg ki nem tisztul?



2018. nov. 20. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom először egyengető gyalulni kell az anyagot.
2018. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, oda lesz adva a fűrészelt kocka pl, aztan nesze dolgozz...
2018. nov. 20. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:
vedd fel a satupofára a nullpontot,ott legyen a "legegyenesebb" oldala.
2018. nov. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mortimer1980 válasza:
A válaszhoz tudni kéne, hogy mi a gépedről lejövő késztermék, mi a megmunkálógép, milyen szerszámok vannak hozzá, utánna még milyen gépre kerül a munkadarab. Meg egyáltalán milyen anyagról van szó, mert ez a "gatter" nekem még a fát is idekeveri, bár gondolom fémről beszélünk.
2018. dec. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, mi az a gatter?
2018. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!