Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem vagyok se ferfias se...

Ha nem vagyok se ferfias se kigyurt attol meg lehetek szemely es vagyonör?

Figyelt kérdés
Sajnos eleg vekony vagyok es nem ferfias. Viszont tartos munkanelkuli es mar nagyon elegem van. Ezert be akarok menni a munkaugyibe es ott jelentkezni erre az ingyenes kepzesre?? Ki fognak e nevetni?? Lehetek e en is vagyonör?? Megtehetik hogy nem engedik?? Igazabol nem bankot akarok örizni portas allasokat szeretnek ezzel a papirral megpalyazni. Meg olvastam akar egy nö is lehet vagyonör akkor gondolom en is lehetek.

2018. nov. 2. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Én eddig pl Tescokban csak nyüzüge biztonsági őrt láttam.
2018. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz portás. Én szinte még csak átlagos fizikummal rendelkező portásokat láttam.
2018. nov. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nők is vannak ilyen beosztásban.
2018. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Èdesanyàm is alacsony és viszonylag vékony is, mégis van ilyen végzettsége. :) Bár soha nem dolgozott benne.

Sok sikert!

2018. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyszer vmielyik Tecsóban Pesten szembe jött velem egy biztosnági őr, jó ha a 155 cm-et elérte.

Szóval nem a testalkat a fontos, vannak olyan biztonsági őrök is, mint a bartátom, hogy cégekhez vannak kihelyezve, (lényegében portás) teherkapu forgalmát kell regisztrálni, kamerákat figyelni, riasztót kapcsolni, éjszaka bizonyos időközönként mászkálni, szétnézni, hogy minden rendben van-e, szóval nem csak az áruházi bizt.őr a bizt. őr!

2018. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Remelem el lehet vegezni ingyen jo lenne bar ez a munkaugyi folyton ki akar torolni lehet nem lesz belole semmi. De akkor megcsinalom fizetosbe ossze szedem ra a penzt.
2018. nov. 2. 13:05
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Ebben az országban úgyis mindenki azt csinálja amihez nem ért, miért ne lehetne nyüzüge biztonsági őr?

Csak fel ne kelljen lépni valakivel szemben...

Én már láttam olyat hogy a biztonsági őrnek beigertek egy pofont, és elsunnyogott...

2018. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
En leginkabb portas szeretnek lenni vagy gyarban vagy barmilyen intezmenyben. Igazabol kicsi ra az esely hogy verekedni kell, de ha megvernek se erdekel akkor is jobb mint egy nincstelen munkanelkulinek lenni. Ha meg veletlenul valami aruhazba vesznek fel ott ugyis tobben vagyunk majd hivok erositest.
2018. nov. 2. 17:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor csináld.

De elárulom hogy minden őr portás állásra vágyik, mert az a leglazulósabb.

2018. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A vizsgán még a féllábúakat is átengedik (sajnos) ha kifizetik a képzést és a vizsgadíjat.
2018. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!