Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik normális munkahely,...

Lyopersicum Solanum kérdése:

Létezik normális munkahely, ahol nem csak kihasználnak, hanem tényleg figyelnek a munkavállalókra, meghallgatják őket, és értékelik a munkájukat?

Figyelt kérdés
Azokon a helyeken, ahol eddig dolgoztam semmi sem számított a főnöknek, csak a profit és hogy meglegyen egy létszám. Nem törődött a főnök azzal, hogy rosszul működik csomó minden, és hogy a keményen és jól dolgozó alkalmazottak sorra mondanak fel, mert valahogy mégis ment a cég.

2018. nov. 23. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:

"ahol eddig dolgoztam semmi sem számított a főnöknek, csak a profit"


Egy piaci alapon működő cégnél fontos a profitorientáltság? Ez durva :D


Ha a cég hosszú ideje működik és folyamatosan profitot termel akkor az egy ügyes cég, jó főnökkel.

2018. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalataid pontos képet festenek a mai munkahelyekről.
2018. nov. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen!

Sőt. 5 év múlva amikor én inditom a cégemet, akkor már 100% bizonoyossággal mondhatom ki.

Most is, végül is. A szüleim cége is olyan, amilyet tankönyvekbe kellene berakni.

2018. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nezopont kerdese, nekem normalis melom van, ha gondom volt segitettek, es eleg magas beosztasu ember dicserte meg legutobb a munkamat.
2018. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok munkahelyem volt mar es mindenhol igy mukodik.

Ezert is fogok jovore sajat vallakozasba kezdeni.

Iden is csinaltam nehany sajat munkat es az ugyfelek jobban ertekelik mint a mostani munkahelyemen a fonokok.

2018. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eddig én csak egy normális helyen éltem, a szüleim háztáji gazdaságában. Pedig diplomám is van.

Nem részletezem különösebben mert van fenn sok infó a neten arról hogy sok városi gondolja úgy hogy neki elég volt a számlafizetésből meg abból hogy a munkahelyen profittermelő tojótyúknak nézik. Például ez a fiatal pár is padlógázzal menekült a fővárosból egy Székelyföldi faluig:

Ásó Kapa Kamera 1.

https://www.youtube.com/watch?v=gPAmCWD6qwo

Fel is szoktam tenni néhány ismerősömnek az érdekes kérdést, hogy hogyan a fenébe lehet az hogy jobban érzem magam a társadalomból kivonulva mint "bevonulva". Egyik adott egy vicces választ: A társadalomban és a munkahelyen engem tartanak tojótiknak, míg önellátóként meg én tarthatok kapirgáló tojótikot. Vagyis egyik esetben vad vagyok, a másikban meg vadász. Nem mindegy.


Egy másik lehetőség amit pl. a 3. válaszoló írt, amikor a sajátja a cég.

2018. nov. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk meg még a profit se számít, ezért a főnök csak azzal foglalkozik, hogy naponta körbejár, és megpróbál beletaposni a beosztottakba. És soha nem fogják kirúgni, max. ha egy nála is nagyobb tank kirúgatja őt.
2018. dec. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!