Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért lett ilyen a főnököm?

Miért lett ilyen a főnököm?

Figyelt kérdés

Eddig is tudtam hogy vonzódik hozzàm. De mostanában szóvá teszi miért rohanok, tűnök el olyan korán. (Pl. Letelik a munkaidő. Ő még melózik. Én fél óra múlva megyek. Mikor vissza jön és nem talàl ott, van hogy felhív, elmentem - e már)

Folyton viccelődünk egymással. Többiekkel is, tenném azért hozzá! Nem tudom hogy kezdődött de csipkelődni kezdett. Meghúzta a kabátom alján hátul a megkötőt, picit meghúzta a hajam. Szólt is előre, ha hibázok meghúzza (nem komolyan!). Persze viccesen. Munkahelyen mindenkivel jó a kapcsolatom, közvetlen. Alapból családias. De a főnököm az elmúlt pár hétben lett ilyen. Meglep kajával, ehhez hasonlók.


2018. nov. 23. 20:52
 1/3 anonim válasza:
100%
Valószínűleg azért mert rájött hiába vár te nem fogsz kezdeményezni, vagy csak élvezi a társaságod és hiszi hogy van esélye.
2018. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A többi alapján én azt mondtam volna, hogy bizonyos idő után már stabilabbnak érzi a jó viszonyt és kissé messzebbre merészkedik,baráti kereteken belül, de ez a hívásos rész nagyon creepy. Lehet az van amit írok csak nem ismeri az egészséges
2018. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
határokat. Ha a kolléganőm, akivel nagyon jóban vagyunk, mindent megbeszélü és sokat bohóckodunk felhívna engem a munkaidőm letelte után fél órával csak azért, hogy megkérdezze különösebb ok nélkül, hogy hazamentem e már, eltátanám a számat.
2018. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!