Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm miért kiabál velem...

A főnököm miért kiabál velem ok nélkül?

Figyelt kérdés
Stresszes időszaka van most a főnökömnek. Majdnem minden nap kiabál bizonyos emberekkel akik rosszul végzik a munkájukat. Mai napon felhívtam. Mert az egyik kolléga el akart menni korábban. Ő kért meg szóljak neki. A főnököm hirtelen felhúzta magát. Ordibálni kezdett, hogy akkor menjen, meg valami mással kapcsolatban ami nem sikerült neki. Nagyon rosszul esett, mert eddig mindig normális, kedves volt.
2018. nov. 14. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Gyenge jellemre vall a kiabálás... az ilyen emberrel szemben csak a higgadt válaszadás a megoldás,vegye észre,nem érzitek magatokat megfélemlítve.
2018. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél különbséget a veled és a neked közt!

Nem veled kiabált, hanem neked a kollégádról, akivel nyilván tele a hócipője. Most is milyen dolog, hogy ő akar elmenni korábban, de te szólj a főnöknek?

Máskor ne legyél postás, akkor nem kell hallgatnod a főnököd megnyilvánulását!

2018. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem is értem, miért te szóltál, hogy xy korábban akar elmenni... felnőtt ember, ha akar valamit, hívja fel. nem vagy te az anyja/apja, hogy helyette beszélj... meg amúgyis, már felnőtt.


amúgy ne izgulj, nálunk sem jobb a helyzet, pl valami otthoni problémája van a főnöknek, még ha szabin is van, vagy valahova mennie kell, bejön 5 percre, azalatt 10 embert lebasz, és elmegy mint aki jól végezte dolgát... ja és persze észre se veszi, hogy a 37es cipőjével 50centi mélyre taposott a lelkedben... főleg hogy jóformán semmit nem is csináltál, esetleg volt egy ártatlan, hétköznapi, gyorsan megválaszolható kérdésed a munkáddal kapcsolatban...

2018. nov. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mióta van a stresszes időszaka? Mi a konkrét oka?


Egyedül nem tudja megoldani? (Próbált már segítséget kérni esetleg valahonnan?)

2018. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van egy hülye projekt. Meg amúgy is néha ideges. De eddig nem beszélt velem így. Mondtam rosszul esett. Bocsánatot kért és hozott nekem ebédet.
2018. nov. 16. 13:27
 6/6 anonim válasza:
Engem is leordít, csak nekem nem hoz ebédet.
2021. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!