Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet ilyen helyzetben...

Mit lehet ilyen helyzetben tenni? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Lassan 3hónapja dolgozok egy automosoban mint belsős.Öten vagyunk én egyedűl nő.Minden szombaton valaki szabira mehet kiadtál utasítasba. Én meg egy kolégám megbeszéltük h én elmehetek. Ez a koléga alkoholista nem egyszer jön beúgy h van benne még pia és bűzlik is tőle. A lényeg h csütörtökön elehetett menni valakinek hamarabb és ő ment el. Péntekre beteget jelentett és lőttek a szabadnapomnak. Be mentem alig volt forgalom és az helyett h inkabb behivtak volna ha sokan vannak potyára bementem és nem is akkor szabadnapkent szamoltakvolna el ha nem beírtak h egyórat voltam bent. Pénteken ráadásul mühely vezető nekem esik h valami auto nem lett jó hol ott soha semmi baj nem volt a munkámmal nem sietek odafigyelek és ez a auto is rendben volt.

És kiálltam magamért erre beszol h ne haborogjak.

Ugye én hogy a pias koléga miadt besz a nagyfönökkel arra gondolok ez nem tetszethetett neki vagy valaki felidegesitette es én keznel voltam.

Kolega is sokszor akivel takaritok rám visit nem h szépen szolna.

Velem takaritgatják folyton az őltőzőt is.

Én teregetem ki a rongyokat is amit használunk.


Egyszerűen nem tudom mit is gondoljak vagy tegyek.


2018. nov. 25. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy lecsúszott szánalmas banda.

Nem fogsz tudni mit tenni. Nem tudod jobbá tenni azt aki/ami nem is akar jobb lenni.

Keresel, és találsz másik munkahelyet.

2018. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan helyen, ahol mindenki jobbra-balra visít, meg megtűrik, hogy az alkalmazott ittasan dolgozon sok mindent nem tehersz. A leírtakból nem tűnnek olyan embereknek, akikkel meg lehetne beszélni. Keresel új helyet és felmondasz.
2018. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző kommentemhez; ha próbaidős vagy (azt írod lassan 3 hónapja vagy ott, ami nálunk próbaidő), akkor amint felvettek az új helyre, itt felmondasz és attól kezdve be se kell menned.
2018. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen próbaidős vagyok oktober 10. Óta melózok ezen a melóhelyen.

Igazatok van. Nem tudom miert vacilálok ennyit. 20perc allatt bent vagyok szeretem csinálni nem is nehéz de így .....

Hamarbb bent vagyok mint 8 óra azt nem írják be de ha 15:30kor bezarunk mert nincs forgalom így nem 16ig vagyunk azt beírjak. Meg takaritsam ki az őltőzőt mert az még is csak egy női feladat es nő vagyok szebben meg csinálom mint egy férfi.Meg elkezdek kint falevelet seperni placcot rendbe rakni segíteni és ah jön autó ami még szinte bese állt már otthagynak. És amit én félóra allatt meg csinálok egyesek úgy csinálják h megalszik a tej a szájukban. Szerintem ez már kihasználás .... És tudnék mit mesélni :/

2018. nov. 25. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!