Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet ilyen helyzetben...

Mit lehet ilyen helyzetben tenni, ha a munka nehezen megy?

Figyelt kérdés
Örök életemben olyan munkákat kellett csinálnom, kényszerből, amiket nem szerettem, amikhez nem volt képesitésem és kinkeserves volt minden nap bemennem, vagy éppen olyan, ami nagyon keveset fizetett stb. Többek közt volt betanitott munka, ahol sok buta mint a föld emberrel voltam körüléve, akik veszekedni azt tudtak, de a legegyszerűbb feladatot elvégezni nem voltak képesek. Közben végig tudtam, hogy mit akarok de nem jött össze, mindig valami közbejött. Végül elveszettem a reményt, feladtam, nem érdekelt már semmi. Most lenne egy jó munkám, de nehezemre esik csinálni mert még mindig a múlt, az elmúlt évek hatása alatt vagyok. Még mindog reménytelennek látom a dolgokat, és nem is merem remélni, hogy végre jobb lesz. Mit tehetnék ezek az érzések ellen, hogy elmúljanak?
2017. okt. 25. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha 70 éves lennél, akkor megértenélek.
2017. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Amig a multon keseregsz nem tudsz a jovore koncentralni. Bevallod hogy nem szeretted a regi munkaidat..a fizud is keves volt. Es most van egy jo melo amit szeretnel es meg penzt is keresel vele. Azt csinalhatod amit szeretsz.. ez keves embernek adatik meg. Ha az uj lehetoseg kopogtat ki kell nyitni az ajtot. Ez motivaljon hogy szeretni fogod. Csak akkor jutsz elore ha kihasznalod a lehetosegeket.
2017. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Bocsi elolvastam vegul nem irtad hogy szeretned..de szamodra jonak tunik. Szoval vagj bele!
2017. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyi energiát fektettem bele ezekbe, és a lelkemet, talán ez volt a hiba, de én csak igy tudok létezni. Ez vagyok én, nem tudom máshogy csinálni a dolgokat, mint legjobban, ami tőlem telik. Kiégtem.
2017. okt. 25. 22:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Üdv a csapatban. Teljesen megértelek kb egy cipőben járunk. De asszem megértelek túl agyaltál dolgokat és utáltad a melokat mert mindig arra a másik helyre vágytál.

Használd ki ezt a lehetőséget :) adj neki esélyt ne agyalj a múltunk csak csináld és majd lesz valahogy. Nekem is ez volt h sok melohelyem volt egyiket jobban rüheltem mint a másikat kaptam egy jó állást és megijedtem tőle h én oda nem leszek elég. De megtanultam :) és megy és müködik mert az akarat legyőzte a félelmeket.

Csináld ez a lényeg :) ha nagyon nem akar menni talán el kellene gondolkozni rajta h az a cél amit anno feladtál még elérhető mert sosem késő.

2017. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Minden munka betanított munka, de ne is zavartassad magad...a diplomás is buta, mint a föld, de ez se zavarjon...neked a munka büdös, mindegy mit is csinálsz...
2017. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyi időt töltesz azzal, hogy reménytelennek lásd a dolgokat?
2017. okt. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 6/7 Időpont tegnap 22:49 LOL :D


Fogadd el, vágj bele. Én is úgy érzem, hogy olyan vagyok mint a számkivetett. Ha visszakerülök, visszakerülnék a régibe, lehet az "ágy helyett a földet választanám".

2017. okt. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálom megváltoztatni a gondolkodásomat, főleg mert most végre úgy tűnik, hogy jobb lesz. Én sem tudom elképzelni, hogy most visszacsússzak oda, ahonnan jöttem mert muszáj jobbnak lennie, dolgozom rajta. Utolsó, neked is kitartást, remélem nem jutsz arra a pontra amit irtál, vigyázz magadra, megértelek! A lolos meg egy bunkó, nem is értem hogy jön ahhoz, hogy ismeretlenül minősitsen bárkit.
2017. okt. 26. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!