Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen diákmunkát tudnátok...

Milyen diákmunkát tudnátok nekem ajánlani nyárra ami kicsit sportos és lehet ilyen korban csinálni?

Figyelt kérdés
17L vagyok és imadok sportolni.. Szeretnék a sporthoz valami közeli diákmunkát de fogalmam sincs minek kezdjek hozzá.. Szívesen lennék vizimentős is de sokan leakarnak róla beszélni.. Ezenkívül uszomester vagy valami elsosegely nyujto tanfolyamot kitanulni de az úszómesterhez 18 kell.. Es a strandokon mar a vizimentős végzi az elsogelyt.. Arufeltoltonek semmiképp nem mennek.. Lenne valami ötletetek? (Balatonnál élek..)
2018. nov. 26. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyerektáborokba valami felügyelő féle?

Van egy csomó sporttábor.

2018. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kérdésed elolvasása után egyből a vizimentő jutott eszembe nekem is.

Vagy igen a sporttáborban felügyelő.

Vagy a Balatonnál vendéglátásba mindig keresnek munkaerőt. Ha nem lenne más neked, az sem rossz. Bár nem sportos :D

N

2018. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szoktak csajok a Balatonban viziaerobikot tartani.
2018. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az úszómester, vízimentő, hasonlóknál annyit kell tudnod, hogy ott az emberek biztonságáért is felelsz; szóval nem csak úgy, hogy ha valaki valami szabályelleneset csinál, akkor ráfújsz a sípoddal, hanem tudnod kell elsősegélyt nyújtanod (amúgy az úszómesternél is benne van ez a pakliban). Ezzel Te is tisztában vagy, elvégre írod " Es a strandokon mar a vizimentős végzi az elsogelyt.." ; ha ez nem zavar, igazából semmi akadálya, hogy az legyél.


Mivel egy táborban Te felelsz a gyerekek éppségéért, ott is jó, ha konyítasz az elsősegélyhez (gyerek elesik, rosszul lesz, allergiás reakció, asztma roham, epilepsziás roham, szintén egy strandos incidensnél meg kell mentened az életét). Mondjuk táborokban van erre külön nővér, de, ha éppen nem elérhető vagy akármi van, jó, ha Te is tudsz segíteni a gyereken. Nem kell Carter doktorrá érned addig, de nem árt azért, hogy képes vagy a gyerekeket ilyenben is segíteni.


Valaki írja, víziaerobik, vízitorna, esetleg zumba a vízben. Még ezeket tudom én is javasolni.


Igazából, ha nem félsz annyira az elsősegélynyújtástól, akkor a lehetőségeid tágabbak.

2018. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor töltöd a 18at? Mert vízimentő és táboroztató is 18 év felett lehetsz. Azért, mert ekkortól már felelősségre vonható vagy. Addig viszont a vendéglátás, fagyiárulás stb marad. Azzal jó pénzt is lehet keresni, viszont kemény meló, de szezon végére csinos kis összeget rakhatsz össze.
2018. nov. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!