Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki volt mar ilyen helyzetb...

Anonimuus8 kérdése:

Valaki volt mar ilyen helyzetbe a munka helyen?

Figyelt kérdés

Udv,Sziasztok, eloszor is bocsanatot kerek az ekezetek hianya miatt.

Nos el is kezdem lehet kicsit hosszu lesz

Nem igazan akartam leirni mert a legtobben sajnos itt nem segiteni akarnak(tisztelet a kivetelnek) 23 eves vagyok ugyhogy ez a mondat vicces lehet sokaknak de ugyerzem elrontottam az eletem. Utallom a munkamat utallom a kollegaimat, nem vagyok buta van erettsegim van nyelvvizsgam tanulhattam volna tovabb de nem tettem(hulye voltam) mindennap ugy megyek be hogy legyen mar 4 ora merz rosszul vagyok bent utallom a sok buta munkatasram es a tipikus mentalitast hogyha az en tehenem megdoglott dogoljon meg a szomszede is , igazabol barmit szivessen csinalnek lehet mar azis jo lenne ha kitudnam beszelni magambol. Tenyleg szeretek dolgozni nem vagyok munka kerulo barmit megcsiinalok de amit most csinalok undorral csinalom

Igazabol azon gondolkoztam nekem kornyezet valtozas kene

Nem nagyon van senkim ha kapnek egy allast hogy pl menjek ki kulfoldre es dolgozzak napi 12 orat akarmit megcsinalnam

Fognam magam legszivesebben es kimennek kulfoldre! De egyszeruen nem tudom hogy aljak neki mit csinaljak nincs ismeretsegem semmi pedig egy ertelmes , jo kiallasu sracnak tartom magam de nem tudom hogy kezdjek neki a valtozasnak. Minden velemenyt meghallgatok es aki segiteni akar annak koszonom


2018. nov. 27. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Rendőrség/katonaság/katasztrófavédelem?


Munkaügyi tanfolyam?

2018. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nincs ismerősöd, aki külföldön él, ott dolgozik? És esetleg ha hozzá kimennél és ő segítene beilleszkedni, munkát keresni stb?


Amit írsz az alapos indok egy nagy változtatásra. Biztos lesznek majd megmondóemberek,akik a saját nyomorukat kiprojektálják rád és bajhelyeslően, kárörvendően majd kioktatnak és leoltanak, de ne foglalkozz velük.


Hol, hogy, kivel laksz? Mert nyilván más szitu, ha nem szorulsz rá hónapról hónapra a munkára, esetleg szülők vagy valaki tud segíteni legalább azzal, hogy amíg nem találsz mást, ne járj be dolgozni.

Vagy az ismerősöket körbekérdezni. Ha nem is mindjárt külföld, de el tudnám képzelni, hogy hazai viszonylatban is válthatsz munkát.

2018. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól beszéled a nyelvet, ahova mennél, akkor nem olyan komplikált. Csak lóvé kell hozzá. Nem kevés.Mert ha nincs ismeretséged, és nem fix munkahelyre mennél ki, akkor a kezdeti időszakot, (albi, rezsi, kaja) azt finanszírozni kell. Legalább 3 hónapnyi pénznek kéne lenni ahhoz, hogy elindulhass. Kell valami olcsó szállás, aztán ezerrel melót kell keresni. Bármit!

Szó szerint bármit! Ha szarabb, mint a mostani, az is jó.

Ez csak arra kell , hogy fizetni tudd az életet kint, hogy kint tudj maradni, rendes szállást, meg melót találni.

Idővel aztán beérik a dolog, szerencsén is múlik, mikor.

2018. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Voltam. Magyarországon? Viccelsz? Ki nem volt, aki nem mindenkin áttaposós típus?

Mi is nemsokára megyünk Angliába, mert az itteni mentalitás borzalmas. Persze nem mosogatni megyek ki, de azt is szívesebben csinálnám, mint itthon bármit...

2018. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!