Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Került már valaki hasonló...

Került már valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok. És volt már pár munkahelyem. Legutóbb egy olyan helyre kerültem ahol sajnos elég hamar ki útáltak. Folyamatosan azon voltak hogy lelkileg idegileg tönkre tegyenek. Nem a főnökök, hanem az ott lévő kollégák játszottak rá hogy hamar feladjam. Úgy mondd könnyebb volt a munkám mit azoknak akikkel együtt dolgoztam, és ez nem tetszett a többieknek. Oly annyira hogy még az autómról a rendszámtáblámat is levették, és folyamatosan hangoztatták hogy nekem "semmi hasznom". Ez ellenen mit lehetne tenni? Van egy összeszokott társaság az újakat nem fogadják szivesen akkor milyen világot élünk? Hozzáteszem én mindenkivel kedves voltam és sosem bántottam meg ott senkit sem. Csak mosolyogva nyeltem le a sok ideget.

2016. máj. 17. 21:04
 1/3 Elizabeth97 válasza:
Állj ki magadért és mond meg nekik hogy hagyják abba mert ez nem emberi viselkedés ;)
2016. máj. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez ellen nagyon nem tudsz tenni. Vagy továbbállsz és hagyod a hülyéket a saját közegükben, vagy ha elég tökös vagy hozzá, akkor elkezded őket átnevelni.

Nem tudom, hogy mennyire vagy erős és befolyásoló jellem, mennyire tudod manipulálni az embereket, és van-e kedved hozzá... :)


Ha nagyon nem bírod idegileg, akkor lépj le, mert az egész nem ér annyit, csak erre mindig a legvégén jönnek rá utólag az emberek, amikor már nagyon kikészültek.

2016. máj. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már ott hagytam őket a p..csába. :-)

Tényleg nem ért ennyit az egész.

Csak felháborító hogy vannak ilyen emberek. Oda akárki megy azzal igy bánnak, mert már míg ott voltam ezt tapasztaltam. Akik régebben ott voltak sugdolózva megbeszélték azt is hogy majd az új kollégának direkt úgy magyaráznak hogy ne értse. És akkor a végén ő legyen a "hülye".

2016. máj. 18. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!