Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az lenne a problémám hogy...

Az lenne a problémám hogy egyszerűen nem tudok megtartani 1 munkahelyen meg nem is akarok mert olyan tetű főnökökbe meg munkatársak a futok bele hogy az hihetetlen. Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
2018. nov. 30. 12:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha mindenki tetű, akkor valójában Te magad vagy a tetű.
2018. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem mondjátok hogy fekaptátok a vizet csak azért mert "letetűztem" néhány embert akit nem is ismertek. :DDD


Ne habozzon már a szátok fölöslegesen ennyire please.

2018. nov. 30. 18:49
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem mondjuk,mivel nem😂 engem már érdekel,hogy kit tetűzöl le,de tényleg... Te kérdeztél,mi pedig elmondtuk a véleményünk,amit nehezedre esik elfogadni. És valószínűleg a főnököd véleményét is. Ez a te saját bajod,fogadd el,ez van,ne kend másra kérlek😁
2018. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
33%
Én csak próbáltam poénosra venni, de ezek szerint nem értetted a viccet. Ez viszont már a te hibád, öregem. :-D
2018. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!