Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valakinek sok pénze van az...

Ha valakinek sok pénze van az indokolja, hogy 38 évesen már ne dolgozzon, csak várja a nyugdíjat?

Figyelt kérdés
2018. dec. 1. 11:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Elgondolkotatô a tèma:ha veszett sok pènze van, akkor használja inkább fel, a temetőbe úgysem viheti magával. Ha van, de nem bődületesen sok, akkor vâllaljon valami munkât.
2018. dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Te mit tennél a helyében? Minek dolgozni ha már a tiéd az amiért dolgoznál? Miért van pénz szerinted? :D
2018. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
35%
Egy ember teszem azt 20 évesen elkezd dolgozni. Folyamatosan fejleszti magát, befészkeli magát egy jól fizető helyre, de így is kb. 40 évesen teheti meg, hogy saját házat vegyen, utazgasson és élvezze az életet! Az első 20 év a társadalomba való beilleszkedésről és kemény munkáról szól. jobb esetben! És ez így van rendjén. Egy 20 éves ne akarjon Ibizára menni 0 életeredménnyel. Dolgozzon meg érte. Jutalom a munka után jár!
2018. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%
13: De ha 20 éves korodban terádszakadt volna több százmillió forint, az gondolom nem lett volna baj. Vagy te visszautasítottad volna, hogy inkább dolgozni akarsz? Az ilyen képmutató kommentektől tudok a falra mászni.
2018. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én nagyon élném ezt :)

Van több hobbim amit jelenleg pénz és idő hiánya miatt nem űzök, na ezeket csinálnám ezerrel "főállásban". Ráadásul mindkét hobbiból vissza lehetne forgatni a pénzt még akár gazdaságosan is, de ha nullszaldós lenne az se lenne gond, mert ugye van pénz.

Tehát a hobbijaim lenne a munkám. Plusz én is utazgatnék hébe-hóba


Ha viszont valakinek a pénz ellenére is semmilyen életet él azt csak sajnálni tudnám

2018. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

#14 Drága! Örököltem annyi pénzt, hogy tudtam venni egy pici lakást magamnak. Megtehettem volna, hogy elmegyek nyaralni Dél-Afrikába vagy bárhová, de lakni kell valahol. A mai napig nem tettem le róla, hogy eljussak egy városba (semmi közöd, hogy hová) de mindezt a fizetésemből fogom összespórolni.


Valóban éltem volna a lehetőséggel, ha több száz millió az ölembe hullik. Csak tudod, Én szeretek dolgozni, a mi családunk mindenért keményem megdolgozott, és mindenki felért a csúcsra. Az örökségemmel és a jó munkahelyemmel a koromat meghazudtoló színvonalon élek.

2018. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16: Jó, de te fentebb elég egyértelműen leszólod azokat, akiknek nagy mennyiségű vagyon hullik az ölükbe, és a lehetőséget kihasználva nem gürcölnek, hanem élvezik az életet. Holott magad is bevallod, hogy ezt tennéd.
2018. dec. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Amúgy ha én ebben az esetben mégis a munkánál maradnék (bár már 36 vagyok), azt csak azért tenném, mert nem akarnék feltűnősködni, és nagydobra verni a dolgot. Esetleg bennem lenne a para, hogy egyszer egy rokonokat elrabolják váltságdíjért. Valami 2-3 órás részidős munkát csinálnék, és közben minimum havonta egyszer jobban adnék az életélvezetnek. És évente egyszer egy tengerentúli út. Persze nem ország-világ elé tárva.
2018. dec. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!