Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a jelenlegi munkahelyetek?...

Mi a jelenlegi munkahelyetek? Szeretitek?

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Jó, szeretem. Klassz a csapat, emberileg és munkatársként megbecsülnek.
2018. dec. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Jó hely. Még nem álmodtam ilyet, annyira jó.
2018. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Poroszos hozzáállás (és egyre poroszosabb), pocsék irodaház, nincs egy jó kajálda a közelben, két munkatárs mentális beteg, abból az egyik velem ül egy irodában és időnként terrorizál.

A munka maga borzalmas, monoton, semmi kreativitást nem igényel és nagyon kell koncentrálni.


Cserében nincs sok túlóra, ami van, az is fizetett.

Szerencsére csak fél óra az ebédszünet, így csak csütörtökig vagyunk bent 9 órát, nem pedig egész héten.

Vannak nagyon kellemes, értékes munkatársaim is (a másik irodában).

Aki nagyjából fél éve a csoportvezetőnk, ő iszonyú jó vezető, ha kell, kemény, de megértő és a legjobbat hozza ki mindenkiből.



Összességében nem szeretem és egyre rosszabbul viselem a monotóniát és a terrorizáló munkatársamat (és ő engem).



Remélem, fél év múlva le tudok lépni.

2018. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!