Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan aki munkahelyi...

Van itt olyan aki munkahelyi stressz (tényleges nem kamu, ami már szinte ráment az egészségére) ment táppenzre vagy mondott fel?

Figyelt kérdés

Hogy fogadták? Mit szóltak?

Hasonló cipőben járok én is.


2018. dec. 10. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Mit csináljon az, aki saját vállalkozást csinál és úgy stresszes? Mondjak fel magamnál? :D
2018. dec. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Vicces ezt a kérdést úgy olvasni, hogy melóban vagyok és mindjárt elalszok annyira nincs mit csinálnom, csak az tart ébren, hogy gyakorin hülyébbnél hülyébb kérdéseket olvasgatok...
2018. dec. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Miért lenne hülye kérdés?

Vegyétek már komolyan..

2018. dec. 10. 11:24
 4/11 anonim ***** válasza:

2-es... mondjuk az se jobb mikor munkahelyen unatkozol. Én az ilyet nem bírtam elviselni, de a megszakadás se sokkal jobb, de egy fokkal azért mégis jobb ;)

Te mióta tolod így az unatkozást? Hogy bírod? Én 1-2 hónapig bírtam 1-2 helyen, végül saját bizniszbe fogtam, ott aztán nincs unalom! :D

2018. dec. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát itt attól függ mikor jön be áru mert raktárban dolgozom. Van hogy megjön egyszerre két három kamion és akkor itt is pörgés van. De vannak ilyen üresjáratok, és így takarítást szimulálok meg mintha csinálnék valamit, de igazából telefon nyomkodas megy, meg cigiket úgy tolom, mint amikor rá vagy kattanva a ropira és nem bírod abbahagyni.
2018. dec. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Multinál vagy utolsó??
2018. dec. 10. 11:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Amúgy jogos a kérdés.

Én amúgy szabadúszó vagyok, itthon dolgozok, de egy idő után magasvérnyomásos lettem, ma már pajzsmirigyes is. Szívem kalimpál. Ha a munkahelyem okozna ekkora stresszt, kiszállnék, ebből szinte lehetetlen:(

2018. dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az egyik közeli barátnőm járt így, teljesen kiégett és több egészségügyi gondja is kialakult a munkahelyi stressz miatt. Ő végül felmondott és pihent, utazott pár hónapon keresztül, szerencsére megtehette a megtakarításaiból, utána feltöltődve keresett egy másik, jóval kevésbé stresszes munkahelyet. Amikor felmondott, próbálták fizetésemeléssel marasztalni, de nem fogadta el, így nem tehettek semmit.
2018. dec. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én, felmondtam a munkahelyemen, mert ráment az egészségemre (fizikai, nem mentális) a vele járó sok stressz.


Hogy fogadták? Megdöbbentek


Mit szóltak? Megkérdezték, milyen változtatásokkal tudnám elvégezni a munkát úgy, hogy rendbe jöjjek egészségileg és fent tarthassam majd a javult állapotomat. Amikor elmondtam, látták, hogy sajnos azokat nem lehetséges teljesíteni. Könnyes búcsút vettünk.


Sajnos mások is úgy döntöttek, hogy elmennek.

2018. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy munkahely sem ér annyit hogy az egészségünk tönkremenjen. Sajnos csak kevesen "mernek" még ma így gondolkodni.
2018. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!