Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek annak érdekébe...

Mit tegyek annak érdekébe hogy ne rettegjek a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

10.-es vagyok idén,és kötelezően minden 2. héten mennem kell dolgozni. Na már most egyszerűen utálom a munkahelyem (váltani sajnos nem tudok)

Állandóan gyomorgörccsel és félelemmel járok oda be. A kollégák nem nagyon bírnak,a főnököm is csak elvisel. Utána olvastam és más emberek szerint a megfelelési kényszertől van mindez. Valaki aki jár/járt velem egy cipőben tudna nekem tanácsot adni hogy Ő hogy kezelte ezt a problémát?

Mert ez így nem mehet tovább..



2018. szept. 9. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen munkahelyed van, miért nem tudsz váltani? Írhatnál kicsit konkrétabb dolgokat is. Biztosan lehet kezelni.
2018. szept. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem veled van baj, válts, nem szabad olyan munkahelyen maradni ahol rosszul érzi magát az ember.
2018. szept. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szarfej munkatársak miatt van mindez, akik élvezik, hogy - bár eddig beléjük törölte mindenki a lábát - most végre kaptak egy "beosztott" kisdiákot, akit lehet szivatni.

Ahol én dolgozom, nem önkéntes munkára járnak diákok, hanem rendes, fizetett diákmunkára. Ugyanazt végzik el, mint Lakatos Józsi meg Gépszíj Ödön, mégis pofám leszakad attól, hogy milyen undorító stílust meg nem enged magának egy két nagyranőtt egójú szalag melletti munkás azzal a szerencsétlennel szemben, aki csak keresni akar egy kis pénzt a nyáron...

2018. szept. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én egyetemistaként ugyanezt élem át csak nekem rendesek a kollégáim és a munka is szuper. De egyszerűen olyan ótvar kedvvel járok be. Sokáig voltam ott diák, most végre átvettek főállásba és mióta ez van ugyanígy járok be dolgozni. Előtte semmi bajom nem volt vele. Most se értem miért van ez. Igyekszem otthon légzőgyakorlatokat csinálni, meg valeriana relaxot szedek. Citromfű teát iszom... Kitartást tudok csak kívánni, idővel talán javul bent a helyzet, próbálj meg nyitni a többiek felé hátha nálad a jó légkör már segít a kedveden.
2018. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!