Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért akadnak fenn ilyen...

Miért akadnak fenn ilyen hülyeségeken az emberek melóhelyen?

Figyelt kérdés

Van pár ember, akik az öltözőbe érve minden héten legalább 2x felváltva pampognak azon, hogy valaki már indul haza, mert 5 perccel előbb elment...:D

szóval 7től 3ig van a munkaidő mondjuk és 14 55kor felmegy öltözni. Egyébként a főnököket nem érdekli, én is leszrom magasról. De az ilyenek fejében mi játszódik le, akik képesek azon kiakadni, hogy valaki 5 perccel előbb elmegy? :D



#munka #csakkérdezem
2018. dec. 10. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek rendben a fizetések, akkor mindenkit minden zavar.


Én is sok helyen dolgoztam már, valaki egyik helyen olyan dolog miatt volt kiakadva, hogy pl. ha 1 db ásványvíz marad a hűtő mellett akkor miért nem dobja ki aki látta a nejlont.


És ezen a fickó kiakadt és magyarázta 1 órán keresztül, ilyenek vannak.

2018. dec. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Karácsony közeleg, itt lesz az ajándékozás ideje, kiváló szuvenír: egy karóra.


Alapjáraton úgy vagyunk beprogramozva, ha valami belül kicsit is nyomja a lelkünket, akkor már minden rossz. Szerintem ez játszódhat le bennük is.

2018. dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Na es ok dolgoznak meg abban az 5 percben? Gondolom nem. Es mi tartja vissza hogy ok is elmenjenek?

Azt hiszik majd valami szobrot allitanak nekik mert percre pontosan leultek a 8 orat.

Mi 15.50-kor megyunk ki a kapun nemhogy akkor oltozni kezzunk, nincs az a bolond aki megvarna a 16.00-at...

2018. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Primitiv ennyi miert nem all fel ő is? Egyatalan miert kell figyelni a masikat h ki mikor megy jon veszi ki a szabijat stb. Hol elunk? En egy munkahelyre penzt keresni jarok be a tobbit leszarom se hasznom se elonyom hatranyom abbol h a tobbi proli mit csinal de utalom az ilyet jol felrugdosnam a holdra biztos a nemi elete sincs rendbe szegenynek szanalmas idiotak akiket jol ki kell rohogni igazabol a melohelyen csak a fonokom szava szamit a tobbi masodlagos mondhatni inkabb h mintha ott se lennenek annyira jelentektelenek az ilyen alakok buta prolik ahogy mondani szokas😁😁😁
2018. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!