Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek olyan...

Mi a véleményetek olyan cégvezetőkről, akik a fizetésetek 80-90%át adják rendszeresen, de azt időben?

Figyelt kérdés

Sokszor tapasztaltam ilyet, s azt vettem észre, hogy akkor sem adnak többet, ha jobban teljesítek, próbálnak mindig egy bizonyos szinten tartani. Szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Mit tanácsoltok?

Köszönöm előre is :)



2018. dec. 10. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A cégvezetö a fizetése 100%-át kell, hogy adja, egyébként a munkaügyi bírósághoz kell fordulni!
2018. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Már rég másik munkahelyet kerestem volna. Vagy ha az jelenleg nem megy akkor ugyanúgy dolgoznék ahogy ők fizetnek, csak a munka 80%-a lenne kész.
2018. dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a főnök azt az összeget a rád bízott munka 80-90%-ának elvégzése után adja, akkor nincs semmi baj. Ha elvárja a 100%-os munkavégzést, de nem fizeti ki a teljes összeget, akkor bizony egy féreg, bárki bármit is mond és bármilyen pontosan fizet.
2018. dec. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobban teljesítesz, majd akkor sem történik semmi, akkor egy idő után elfogy a motivációd. Ha nincs motiváció, akkor nem lehet szárnyalni. Nyilván nem is akarja azt,hogy legyen, ha egy bizonyos szinten akar tartani.
2018. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Balázska, a múltkor még azt írtad, hogy idén már nem is lesz fizetés, ahhoz képest ez már nagylelkűség a főnök részéről!
2018. dec. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy a történetben hol használ ki... a lényegen nem változtat. :D
2018. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt hogy ha 2 hónapig nem kapom meg a 100%át időben akkor felmondok és kérem hogy fizessenek ki ha nem teszik feljelentem őket.
2018. dec. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez nem lehet Balázska, az a gyökér nem ismeri a smiley-kat és nem tud fröcsögés nélkül írni.

Én személy szerint csak addig maradnék ilyen helyen, amíg nem találok másikat, mert úgy gondolom, ha a cég nem teljesíti a munkaszerződésben vállaltakat, akkor nekem sem kell sokáig erőlködnöm vele.

Egyébként biztos, hogy a tényleges, szerződésben szereplő alapbéred 80-90%-át kaptad csak meg minden esetben? Nem lehet, hogy bónuszrendszer volt a munkahelyen és kevesebb bónuszt kaptál, mint amire számítottál?

2018. dec. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat :)
2018. dec. 12. 10:50
 10/12 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, nem Balázska.
2018. dec. 12. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!