Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Manapság milyen okból kifolyól...

Manapság milyen okból kifolyólag nem rúgják ki azt az embert, aki rendszeresen kimarad, nem jár be rendesen dolgozni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 28. 17:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az illetö fönökétöl kellene megkérdezned, mert a legtöbb helyen nem így van.
2018. febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Attól is függ, hogy milyen okból kifolyólag marad távol a munkahelyetől.
2018. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
pl. szakmunkás, egy szakképzett kőművest soha nem fog találni, így elnézi a késéseket.
2018. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Ahhoz hogy a főnököd nem rúgja ki a lógos kollégád, Neked nem sok közöd van. Ez a kettőjük ügye. Sok minden lehet a háttérben (pl rokonok, ismerősök esetleg valakinek szívességet tesz az alkalmazásával).
2018. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Mert nem találnak a helyére jobbat. Lehet, hogy lógós, de még mindig jobb munkaerő, mint az, aki bejár rendszeresen, de azt sem tudja, mit csinál.
2018. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a főnököm elég érdekes indokkal jött elő a rendszeresen hiányozgató, alkalmanként be sem telefonáló, hívásra sem válaszoló kolléga kapcsán: "Kissé furcsa fickó, ez van. Amikor bent van, akkor legalább jól dolgozik." Igaz, hogy a végefele átlagban minden második héten hiányzott. De ugye nem gond, mert amikor éppen bent van, akkor kiválóan teljesít. Nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek.
2018. febr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#2 mert nem akar dolgozni


#5 nem,nem jó munkaerő,bújkál,telefonozik egésznap

2018. febr. 28. 18:13
 8/17 A kérdező kommentje:
Azt hozzateszem h ez egy trágya hely,minimálbérért.
2018. febr. 28. 18:14
 9/17 anonim ***** válasza:

Magunkból ki indulva cigányként annyit tudok mondani hogy, még én járok is rendesen mert nem szeretem a táppénzes papírt hurcolászni, ellenben haver a 2 munkanapból jön 1-et aztán ez fáj az fáj, dolga volt.


A műszakvezető magyar, de nem köcsögösködik, vagy azért mert fél hogy munka után lenne folytatása ha kirúgnak valamelyikőnket, vagy elnézi mert cserébe normálisan megy a munka.

25F

2018. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
"Azt hozzateszem h ez egy trágya hely,minimálbérért." - Akkor ezért nem rúgják ki, mert nem sok hülye van, aki még így is vállalja...
2018. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!