Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen lehet 3 hónapot bejárni...

Milyen lehet 3 hónapot bejárni úgy a munkahelyre, hogy tudom ki vagyok rúgva?

Figyelt kérdés

Próbálom elképzelni milyen lehet az alábbi élethelyzet. Valakit sok év munkaviszony után csoportos leépítéssel elküldenek. Ámde a kollektív szerződés miatt jár neki 6 havi felmondási idő, melynek felét 3 hónapot tényleges bejárással ott kell tölteni.


Milyen lehet úgy 3 hónapot bejárni nap mint nap hogy tudom, ki vagyok rúgva és persze mivel leépítésről van szó, kb az összes kollegám aki ott van velem ők is ki vannak rúgva mind?


Közszféra mi más.


Szerencsére nem engem érint.


2018. dec. 13. 11:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én egy maszek cégnél dolgoztam két ifjú titán annyira rossz szemmel nézte azt hogy odavettek engem, hogy nemhogy nem segítettek a betanulásban, hanem ahol lehetett, keresztbe tettek és kiutáltak. A bambicsek főnökék meg hagyták magukat zsarolni, hogyha engem nem rúgnak ki, ők mennek el. Engem kirúgtak, de addig szötymötöltek, hogy pont lejárt a próbaidőm, úgyhogy felmondási időre plusz ki kellett fizetniük egy plusz hónapot. Amúgy meg fizuelőleg is volt nálam, papírt nem írtunk, úgyhogy kiba..ottul megérte nekik :D :D :D
2018. dec. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2: Azért az fontos tényező, hogy egy esetleges referenciakéréskor a főnököd pozitívan nyilatkozzon rólad. Az utolsó hónapokban is el lehet b...mi a renomét.
2018. dec. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"főnököd pozitívan nyilatkozzon rólad."


Sehogy se fog nyilatkozni mert akkora leépítés van hogy a főnökök is repültek osztályvezető szintig, aki meg annál is feljebb van az meg azért nem nyilatkozhat rólam mert életében nem látott engem azt se tudja ki vagyok.

2018. dec. 13. 17:21
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja, hogy Balázska vagy! Akkor nem szóltam.
2018. dec. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!