Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Volt már ilyen munkahelyetek?

Ahol becsülettel dolgoztál, tènyleg azon voltál, hogy mindenki elégedett legyen, cserébe azt kaptad, hogy jól beléd törölték a lábukat?

2018. dec. 14. 17:58  Privát üzenet  

A válaszok
A közmondás szerint is: Minden jótett elnyeri méltó büntetését.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. dec. 14. 18:09 Privát üzenet

Nálam ez valahogy így van de nem egészen:

Felvesznek valahova, komolyan veszem a munkám, segítek amit tudok, kérdezek hogy mindent megtanuljak gyorsan.

Igen ám de közben figyelem a többi embert ilyen értelemben:

1. pl. előző helyen volt egy kolléga, napi szinten csak facebook meg youtube, én meg dolgoztam. Na ő persze kapott új telefont, fizetés rendben érkezett neki, nem zavartatta magát.

2. Van pár ember a helyen ahol lakom, 40 év körül, életükben dolgoztak olyan 3-4 hónapot, összesen!!!!. Na nézem új luxusautó, stb.

Mondom mi a f@@@szom van gyerekek? Itt valami nem stimmel.

Azt vissza is vettem a munkahelyen, mondom hülyét nem csinálok magamból, rendesen dolgozom nem is nagy pénzért, már meg lógatja a lábát és sorba veszi a lakásokat, autókat, itt valami nem ok.

Végül még engem raktak, mondom nem is érdekel, vicc volt az egész.

Ezt csak azért írtam mert nézem egyrészt a magam teljesítményét, de ha a kollégák, vagy környezetemben valami ilyesmi nem stimmel, akkor én dobok is el mindent a kezemből, vicc.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2018. dec. 14. 18:17 Privát üzenet
Volt ilyen helyem, több évig csináltam, aztán felmondtam, sosem tudtam olyat tenni, ami elégedetté tette volna a munkáltatómat, pedig a szabadidőmet sem sajnáltam, úgy dolgoztam. A mostani helyemen értékelik az aktív, figyelmes, becsületes munkám. Így visszatekintve, már butaság volt évekig tűrni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2018. dec. 14. 18:29 Privát üzenet
Volt. Kínai étterem kínai főnökkel.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2018. dec. 14. 18:46 Privát üzenet
Azt én is hallottam, hogy a kínai főnökök nagyon meghajtják az alkalmazottjaikat, itt Mo-n is.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2018. dec. 16. 08:51 Privát üzenet
Kérdező, mindenképp váltsál, ne maradj ott. Illetve csak addig, amíg találsz egy elfogadhatóbb helyet.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2018. dec. 16. 08:53 Privát üzenet
5: Ez speciel Hollandiában volt, de egykutya. Lényeg, hogy papíron cak 24 órát dolgoztam, gyakorlatilag meg 40-et vagy többet, a maradékot kézbe fizette. Számára amúgy az volt a legideálisabb dolgozó, aki sosem akar szabadságra menni, sőt szabadnapot sem akar, heti hét napban nyomja, de 5 nap béréért.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2018. dec. 16. 10:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek volt már unalmas munkahelyetek?
Mi a jelenlegi munkahelyetek? Szeretitek?
Emlékeztek milyen volt az első munkahelyetek?
Belemennétek több havi fizetetlen munkába hogy megmaradjon a munkahelyetek?
Mi volt a első munkahelyetek?
Ha olyan munkahelyetek lenne, amit utáltok (a helyet is, magát a munkát is), összességében napi 3 órátok menne el az utazással, de jó a fizetés (jóval több, mint a minimálbér),...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!