Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már ilyen munkahelyetek?

Volt már ilyen munkahelyetek?

Figyelt kérdés
Ahol becsülettel dolgoztál, tènyleg azon voltál, hogy mindenki elégedett legyen, cserébe azt kaptad, hogy jól beléd törölték a lábukat?
2018. dec. 14. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
A közmondás szerint is: Minden jótett elnyeri méltó büntetését.
2018. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Nálam ez valahogy így van de nem egészen:


Felvesznek valahova, komolyan veszem a munkám, segítek amit tudok, kérdezek hogy mindent megtanuljak gyorsan.


Igen ám de közben figyelem a többi embert ilyen értelemben:


1. pl. előző helyen volt egy kolléga, napi szinten csak facebook meg youtube, én meg dolgoztam. Na ő persze kapott új telefont, fizetés rendben érkezett neki, nem zavartatta magát.


2. Van pár ember a helyen ahol lakom, 40 év körül, életükben dolgoztak olyan 3-4 hónapot, összesen!!!!. Na nézem új luxusautó, stb.


Mondom mi a f@@@szom van gyerekek? Itt valami nem stimmel.


Azt vissza is vettem a munkahelyen, mondom hülyét nem csinálok magamból, rendesen dolgozom nem is nagy pénzért, már meg lógatja a lábát és sorba veszi a lakásokat, autókat, itt valami nem ok.


Végül még engem raktak, mondom nem is érdekel, vicc volt az egész.


Ezt csak azért írtam mert nézem egyrészt a magam teljesítményét, de ha a kollégák, vagy környezetemben valami ilyesmi nem stimmel, akkor én dobok is el mindent a kezemből, vicc.

2018. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen helyem, több évig csináltam, aztán felmondtam, sosem tudtam olyat tenni, ami elégedetté tette volna a munkáltatómat, pedig a szabadidőmet sem sajnáltam, úgy dolgoztam. A mostani helyemen értékelik az aktív, figyelmes, becsületes munkám. Így visszatekintve, már butaság volt évekig tűrni.
2018. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt. Kínai étterem kínai főnökkel.
2018. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt én is hallottam, hogy a kínai főnökök nagyon meghajtják az alkalmazottjaikat, itt Mo-n is.
2018. dec. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, mindenképp váltsál, ne maradj ott. Illetve csak addig, amíg találsz egy elfogadhatóbb helyet.
2018. dec. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5: Ez speciel Hollandiában volt, de egykutya. Lényeg, hogy papíron cak 24 órát dolgoztam, gyakorlatilag meg 40-et vagy többet, a maradékot kézbe fizette. Számára amúgy az volt a legideálisabb dolgozó, aki sosem akar szabadságra menni, sőt szabadnapot sem akar, heti hét napban nyomja, de 5 nap béréért.
2018. dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!