Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Filmet néz amikor "túlórázik"?

Filmet néz amikor "túlórázik"?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégám mindig majd megszakad a munkába, sose ér munkaidő alatt a végére. Így sokszor nekem kell elvégezni az ő munkáját is.

Múltkor megjegyezte a főnök, hogy én, amikor lejár a munkaidő és befejeztem a feladatom hazamegyek, miközben szegény kollegina este 8-ig!!! bent van.

Közös gmail fiókja van az irodának és már egy ideje figyelni szoktam otthonról, hogy a nagy túlórában a YouTubeon néz filmeket.

Szólni értelmetlen a főnöknek, mert nem tudom bizonyítani, hogy nem én lépek be otthon. Más viszont biztos nem, mert csak 3an használjuk a fiókot és a másik kolléganő se néz filmeket...

Szerintetek mit kellene tenni? Ő a kedvence a főnöknek, mert "lelkiismeretesen" dolgozik és akár estig bent van.



2018. dec. 14. 21:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#7 Lehet pont ez is a bajuk, hogy én nem mártírkodom. Ha van még olyan feladat, amit sürgősen be kell aznap fejezni maradok tovább, ha nincs megyek haza.

Köszönöm a válaszokat.

Már frissítettem az önéletrajzomat. Jövő évi célom egy új munkahely.

2018. dec. 15. 07:29
 12/14 anonim ***** válasza:
Magyarországon mióta világ a világ, a kisfőnöknél nincs alávalóbb ember a munka világában. Ha valaki túlteljesíti a normát, fölfele nyal, lefelé tapos, máris kinevezik kisfőnöknek. Nem kell, hogy értsen az emberekhez, az ő főnöke sem ért. Erőből mindent megold.
2018. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én készítenék egy képernyőfotót, bizonyítékként odadugnám a főnöknek. Biztos, hogy nem dolgoznék helyette, de nem is túlóráznék csak azért, hogy bevágódjak a főnöknél, nyilván van jobb dolgod is. Sajnos vannak ilyenek, otthon utál lenni vagy nincs senkije, így elvan a munkahelyen, addig se szekálja otthon a férj/feleség/gyerek, vagy ha egyedül él nem kell áramszámlát fizeti, míg filmezik.

Ha a főnök akkora barom, hogy nem hisz neked, én azon nyomban felmondanék.

2018. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem az új protekciós kolléganőm ilyen, igaz ő késik és jóval hamarabb szó nélkül lelép, ottléte alatt játszik, facebookozik és ami munkát csinál azt is elcseszi.

Én tervezem a lelépésem, a közvetlen főnök látja hogy ilyen de ő nem tud mit tenni, ha a nagyfőnökség betolta hozzánk végzettség és tapasztalat nélküli székmelegítőnek.

Ha nekik így jó, hogy elvesztenek egy jó munkaerőt (ezt a nagyfőnök mondta rólam, nem én magamról) mert valaki kislányának kell a munka...


Szereljetek fel kamerát, előző melohelyemen volt mert nálunk volt a széf, de a monitort is lehetett rajta látni.

2018. dec. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!