Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok a szociálpedagóg...

Mit gondoltok a szociálpedagógus diplomáról? Megérni elvégezni, lenne vele munkám?

Figyelt kérdés

Komolyan mérlegelem, és érdekel minden kritika, vélemény, vagy akár tapasztalat.


Köszi!



2018. dec. 15. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kettős érzésem van vele kapcsolatban: igenis meg nem is.

Igen, ha valóban elhivatott, szociálisan érzékeny az illető, illetve vállalja, hogyha nincs más, akkor családgondozást is végez vele. Meg akkor, ha tud bánni a mai fiatalokkal.

Nem, ha fél/nem szereti/nem tudja elviselni a sikertelenséget, vagy ha a kicsi sikernek nem tud örülni.

2018. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Büfé-ruhatár.
2018. dec. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Starbucks.
2018. dec. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki büfészaknak gondolja, az ki is próbálhatná legalább egy hétig mondjuk így télen...
2018. dec. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem próbálnám ki. Attól, hogy kemény meló még mindig tök felesleges hozzá diploma. Egy szimpla OKJ elég lenne hozzá. Arról nem is beszélve, hogy baromi rosszul keresnek.
2018. dec. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elvégeztem. Dolgoztam is benne egy rövid ideig. Nincs megfizetve. Én tanulásfejlesztéssel foglalkoztam. A szülő elvárná, hogy 90 perc alatt a gyerek tanuljon meg olvasni. :( Jobban keresek szállodaiparban és kevesebb a stressz. Azt látom gondnak, hogy a gyerekeknek szüksége lenne az iskolában a szocpedesre, de nincs rá pénz és nincs rá idő.
2018. dec. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös Akkor fogalmad sincsen róla, hogy mit jelent ez a szakma.
2018. dec. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!