Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki akarnak rúgni. Mit tegyek?

Ki akarnak rúgni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig kevesebb óràm van bekeresve mint a többieknek. 7 napból 6 nap 12 óràzàs 3 műszakban. 2 éve csinàlom, de egyre monoton és egyhangú az egész. A fizetésem nagyon jó amit nem helyettesítene màs munka. A főnököm erőteljes kijelentése az volt, hogy repülni fogok mivel neki ez így nem haszon. Mit csináljak, hogy ez ne következzen be? Nem mondtad, hogy ki vagyok rúgva, de úgy fest búcsúzni akar. Csak nem tudom akkor miért nem mondta meg kerek perec.
2018. dec. 20. 23:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nàlunk Kàrpàtaljàn jó ha 50000ft ha kapok havonta ami borzasztóan kevés.
2018. dec. 21. 09:32
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát igen Kárpátalján tényleg keveset keresnek sajnos az emberek, miért nem próbálsz más munkahelyet nézni B tervnek?

Aztán ha meg tudtad tanulni a cseh nyelvet akkor szerintem képes vagy a német nyelvet is meg tanulni utána pedig el mehetnél ausztriába, több szabadidőd lehetne és még többet is keresnél.

2018. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!