Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szabadság alatt be lehet...

Szabadság alatt be lehet menni a munkahelyre?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom, hogy szabadság alatt bemehetek-e az irodába.

Szeretnék, mert kellemes a hőmérséklet (télen fűtés, nyáron légkondi), van ingyen korlátlan tea és kávé, baromi gyors az internet és 3 monitorom van.

Arra gondoltam, hogy szabadság alatt bemennék, innék 1-2 kávét, dumálnék kicsit a kollégákkal, zenét hallgatnék, youtube videókat néznék, illetve filmet néznék vagy játszanék valami netes játékkal. Sokkal kényelmesebb mint otthon egy laptoppal és lassabb internettel.

Nem dolgoznék és nem is zavarnám a kollégákat, de ez így szabályos illetve legális?


2018. dec. 22. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Illegálisnak nem illegális, de... Szerintem furcsa, és biztosan a kollégák is annak találnák. Ha direktben nem is zavarnád őket, szerintem már az sem lenne számukra kellemes, hogy te filmezel, játszol, míg ők dolgoznak. Persze nem tudom, milyen helyen dolgozol, milyen ott a légkör, de egy átlag irodában szerintem így reagálnának.
2018. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hulye vagy?? Ezt tuti nem engedik meg. Ennyire nincs eleted?? Korlatlan tea meg kave gondolom meg csak akkor jar ha dolgozol is. Meg miert engednek meg hogy csak ugy netezgessel ott meg melegedjel? Ez esetben jogosan mondana a fonok ha megis bejottel ha mar itt vagy akkor dolgozz nincs szabadnap.
2018. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

A cég engedi, hogy az ő tulajdonukat a saját, magánjellegű dolgaidra használd?


Ne kispályázz, költözz oda!

2018. dec. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Egyszer volt, hogy egy buli után a kanapén bent aludtam, de kényelmetlen volt, szóval az kizárva.

De szeretek bent lenni, kollégákkal dumálni, kávézni, cigizni járni, lemenni ebédelni, mindent ugyanúgy csinálnék, csak nem dolgoznék és már 4kor mennék haza.

2018. dec. 22. 17:50
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti hogy egy troll. Ilyen hulye ember nincs😂
2018. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mert? Akinek nincs családja, az mi a halált csináljon otthon egyedül?

Bámulja egesznap a tv-t?

2018. dec. 22. 18:13
 7/14 anonim válasza:
100%

Nem az a gond a kérdéseddel, hogy be akarsz menni, mert én is dolgoztam olyan helyen és beosztásban, hogy jobb volt ott, mint idehaza, de gondolj a többiekre! Ők dolgoznak, te meg feltartod őket, és ezt nem fogja benyelni a főnök. Ráadásul jogi akadályai is lehetnek, ha pl.: ott ér baleset, ki fogja elhinni, hogy nem feketén melóztál, csak élvezkedni mentél be.


Amúgy meg, ha egyedül vagy, miért nem foglalod el magad? Sport, kirándulás, vásárlás, takarítás, szex,...

2018. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsó, ebben igazad lehet, tényleg nem szeretném a többieket hátráltatni a munkájukban.

Majd akkor megpróbálom magam valamivel elfoglalni, legfeljebb veszek valami töményet, és azzal elvagyok.

2018. dec. 22. 18:41
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Valahol irigykedek, hogy ennyire komfortos munkahelyed van...

Én az elmúlt hetet egy 13 és 25 fok között ingadozó, 11 és 20% közötti páratartalmú, büdös levegőjű irodában töltöttem, olyanokkal körülvéve, akik között persze, vannak jó arcok, de olyanok is, akikkel nem szívesen tartózkodok egy légtérben, ha nem muszáj.

Egyébként meg munkahelyfüggő. Olyannal még nem találkoztam, hogy bárkit is erővel toloncoltak volna ki a munkahelyéről, csak mert szabadság alatt be mert menni, de az, hogy nem munkavégzési céllal használod a munkahelyed tulajdonát, hááát... van, ahol fel sem merül, hogy szóljanak érte, sőt, örülnek, hogy ennyire tetszik a hely, de azért van, ahol erre a főnök megdorgálna, mondván nem a te szórakoztatásod miatt fizetik a netet meg a villanyt.

2018. dec. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
Bolond!!! Mondjuk mi lenne ha kimennél a hàzból az életbe?? De azt se hiszem el hogy nincs otthon dolgod.
2018. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!