Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szabadság alatt be lehet...

Szabadság alatt be lehet menni a munkahelyre?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom, hogy szabadság alatt bemehetek-e az irodába.

Szeretnék, mert kellemes a hőmérséklet (télen fűtés, nyáron légkondi), van ingyen korlátlan tea és kávé, baromi gyors az internet és 3 monitorom van.

Arra gondoltam, hogy szabadság alatt bemennék, innék 1-2 kávét, dumálnék kicsit a kollégákkal, zenét hallgatnék, youtube videókat néznék, illetve filmet néznék vagy játszanék valami netes játékkal. Sokkal kényelmesebb mint otthon egy laptoppal és lassabb internettel.

Nem dolgoznék és nem is zavarnám a kollégákat, de ez így szabályos illetve legális?


2018. dec. 22. 17:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Persze, csak ha fonok lennek, kapnal egy szamlat a kaverol, szamitogep es aram folosleges hasznalatarol, es hidd el, ha csak az orrodban turkalnal is mar zavarnad a tobbieket, nemhogy teljes lelkesedessel megmented a foldet a zombiktol.
2018. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez a zombis rész nagyon tetszett! :)
2018. dec. 22. 23:04
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez épp olyan, mint hogy ha egy kocsmában dolgozol, akkor sem díjazzák, ha odamész piálni a szabadnapodon.
2018. dec. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Amíg még volt szabadságom, nyaralni jártam haverokkal (egyedülálló vagyok), most meg, hogy nincs szabim (egyéni vállalkozás) ugyanezt fogom tenni XD
2018. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!