Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek meddig maradjak,...

Szerintetek meddig maradjak, vagy mondjak fel?

Figyelt kérdés

A munka jó, laza, elviselhető.

Egyedül az a baj hogy nagyon hosszú az útidő.

Sajna állásinterjú után kezdtemel ki matekozni hogy kb 2-2 óra az oda vissza út, így durván 4 órát vesz el a napomból. Nagyon kedvező esetben 3 es felet. Haza kb csak enni és aludni megyek. Ezért még fárasztó is.

Igazából azért vagyok ennyire bizonytalan szituációban, mert protekcióval jöttem ide, az rokonom egyik ismerőse ajánlott be. :D És nem tudom hogy reagálnák ezt le. Mártmint én max 1 hétig csuklanék, de az ismerősnek meg meddig mondanák hogy minek hoztál ide ilyen gyereket.


Szóval nem tudom. Amúgy is 9 hónapig terveztem ott maradni, de szerintem nem fogom ki bírni addig.

A próba időm 2. hónapjában vagyok szóval most még gond nékül menne a dolog.


Más munkát tudnék találni, csak ez a be ajánlás elsőre azt hittem hogy jó lesz. Pont Észak Pestem lakok, ez a meló meg lent van Csepelen. Vagy legalább is közel hozzá.

Szerintetek?


Én már nagyon gondolkodom rajta mert sajna így nincs időm semmire.



2018. dec. 31. 11:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Jaj, remélem érthető, meg nincs sok hiba a szövegben, csak pont telóról írok, és sok az autó javitás. :)
2018. dec. 31. 11:22
 2/8 anonim ***** válasza:

Figyelj ha megmondod őszintén hogy nem tudtad / nem gondoltad at az ingázást vagy annak nagyságát, és napi 2x2 megy el neked erre, ha normálisak megértik majd.


Szerintem legyel őszinte hogy az ismerősödnek se legyen gaz.

2018. dec. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2 óra az út a munkahelyre?


Az azért elég sok.


Lehet lépnék le.


Nekem mondjuk most nincs állásom, de legutóbb 1 óra volt oda és 1 óra vissza.

2018. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben keresnék másik állást és a próbaidő alatt váltanék.

Megértelek mert én is Újpestről Csepel központjàba jártam dolgozni (napi 1-1 óra oda-vissza).

2018. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok az a 4 óra. Olyan mintha lehúznál még egy fél műszakot.
2018. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Oké, köszi a válaszokat. Akkor ez lesz, most amúgy is majd szabin át tudom majd gondolni, és az otthoniakal megbeszélni.

Bár most az utóbbi 4 napban a 12órázás lefárasztott.(és inkább a hajnalra haza, 7kor el)

Először gondoltam lenyomok még egy 8 órás hetet, de inkább már arra sincs kedvem. Hát ha csak a 12 miatt gondolnám ezt a fárdságot.

2018. dec. 31. 16:45
 7/8 A kérdező kommentje:

Abban tudnátok segíteni hogy milyen legyen ez írásos, felmondásom?


Neten találtam párat, már kezdtem is kitölteni, de az összes más szinte.

És ott határozatlanra hivatkozik, most nem tudom elég ha csak azt átírom.

Meg hogy a sok fajta közül most melyik a megfelelő azt sem tudom.



De egyéb segítséget is elfogadok, pl hogy minden nyomtatott legyen, csak az aláírásomat kell írni tollal? Mármint születési hely, idő, nyomtatva legyen?

Mit kell fölülre írni stb.

2019. jan. 4. 13:29
 8/8 anonim ***** válasza:
A felmondás formátumát kérdezd meg az ottani munkaügyestől, van ahol lediktálják a pontos szöveget, van ahol formanyomtatvány van, van ahol meg magadnak kell megfogalmaznod.
2019. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!