Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen területeken tud elhelye...

Milyen területeken tud elhelyezkedni egy nő, ha nem szeretne a szakmáján belül elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy diploma nélkül.

2019. jan. 1. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy milyen területen szeretne elhelyezkedni?
2019. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Magam se tudom pontosan mi érdekelne, ezért kérdeztem, hogy milyen lehetőségek vannak diploma nélkül
2019. jan. 1. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha leirtad volna a szakmadat is...

Bolti eladótol egeszen kamion sofőrig eleg széles a lehetoseg.

Inkabb a mihez értesz es mit vagy hajlando elvallalni szab határt.

2019. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanazokon a területeken mint egy férfi. Csak sok nő lusta a körömreszelgetésen kívül mást is csinálni.
2019. jan. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egészségügyben tanulok. Úgy gondolom utólag, már a végefelé a tanulmányaimnak, hogy nem biztos, hogy ez a nekem való munka.

Csak pár kategória érdekelne, hogy milyen lehetőségek vannak, nem olyanra gondolok amit férfiak csinálnak, női munka érdekel!

2019. jan. 2. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Prustituált. Parancsolj. Ez a női munka. A többi kb. mind unisex. Egy asztalos éppen úgy lehet nő, mint férfi. Egy autószerelő szintén. És egy műkörmös is lehet férfi, sőt nagy eséllyel jobb is lenne mint a nők.
2019. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Te beteg vagy!
2019. jan. 3. 21:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Te meg lusta.
2019. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!