Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hány perccel vagytok bent...

Ti hány perccel vagytok bent a munkahelyeteken hamarabb a munkakezdés időpontjától?

Figyelt kérdés
Én jellemzően 30. Átöltözöm munkaruhába az 10 perc, megiszom a kávémat megint 10 perc. Az már 20 perc, így gyakorlatilag csak 10 percel vagyok hamarabb a kijelölt munkaterületemen.
2019. jan. 3. 05:42
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Közlekedés miatt két választásom van: vagy éppen koppra beérni 6-ra (ami nem szerencsés, mert könnyen lesz az ilyen kicentizésből késés), vagy bent vagyok 25 perccel korábban. Általában ilyenkor egy gyors reggeli, és 10-15 perccel korábban (nálunk jellemzően az első szállingózók közt) bemegyek a helyemre, elkezdeni szép lassan a napi kezdő köröket futni, kényelmesen és ráérősen.

Ha délutános vagyok, akkor meg teljesen változó, hogy esek be épp. Általában ekkor is igyekszem egy 10-20 perccel előbb érkezni, hogy legyen időm kapkodás nélkül átöltözni, meg esetleg befelé menet pár tiszteletkört futni kedvelt kollégáknál.

2019. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0-10 perc között.
2019. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Általában 30-40 perc, de van, hogy 15 (ez a legkevesebb), van, hogy 2,5 óra. :D Ha nyitok, a reggeli menetrendek szerint mindig 25 perccel előbb vagyok ott. Szeretem a munkahelyemet, még kajálok, meg beszélgetek a többiekkel. Meg át is kell öltözni, illetve 5 perccel hamarabb kell beállni.
2019. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Sajnos fél óra mindig megvan. Át kell öltöznöm, át kell vennem a feladatokat stb. Mellé még ledolgozom az ebédidőt, ami aztán vagy van vagy nincs.
2019. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
58%

Én mostanában kezdő sofőrként azt nézem, hogy tudom elkerülni az őrült nagy forgalmat, dugókat. Így vagy elindulok 7 óra körül, és inkább korán vagyok bent, vagy elindulok 9 után munkába addig otthon átolvasom az e-maileket, elrendezek pár hívást.


Cserébe este van, hogy csak 8 után indulok haza, vagy még autózok egy kört városban, hogy szokjam a gépet.

2019. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
15-30 perccel korábban, mert elő kell készülnöm a 8-kor kezdődő foglalkozásomra, amit tartok. Gyógypedagógus vagyok.
2020. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
30 perccel korábban, mert úgy megy a busz a munkahelyemre, de nem gond, 5 perc alatt átöltözöm, a maradék időben pedig nyugodtan meg tudok reggelizni, telefonozok kicsit, meghallgatok 1-2 dalt, hogy jól induljon a napom. :)
2020. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
5 perccel vagy annyival se előbb. Vagy épp kések.
2020. szept. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
8 előtt két perccel lejövök az irodába.
2020. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!