Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit jelent az, ha valaki...

Mit jelent az, ha valaki elhúzza a dolgozók előtt a mézesmadzagot? Ti tapasztaltatok ilyet a munkahelyeteken? (21/F)

Figyelt kérdés
2018. nov. 13. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tapasztaltam.
2018. nov. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igér fűt-fát a teljesítményért aztán semmi.
2018. nov. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb. annyi hogy megígérik ha ezt meg azt megteszed a cégnek ennyi meg annyi premium-ot kapsz, de aztán nem lesz az egészből semmi.
2018. nov. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha volt is ilyen tapasztalatom, utána mindig megkaptam a csupor mézemet :). Munkahelyi rossz tapasztalataim szerencsére nincsenek.
2018. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja igen, odatolják eléd a munkát hogy neked csak 5 perc, aztán még másnap is azt csinálod, persze ezt előre tudták. Vagy kezdik egy kis adaggal és később jön még hozzá, hogy ja ez is ehhez tartozik, te meg már amúgy is belekezdtél, csináld akkor te.


Vagy hogy csináljátok mert kaptok érte ezt meg azt aztán, és a végén még fityiszt se.


Vagy szomszéd villanyszerelt osztrákoknál, első hónapban nem kapott fizut, majd jövő hónapban mondták, akkor se majd igérték egyben napokon belül megkapják, szóval 2,5 hónap után eljött. Kilóra vannak ilyen esetek.

2018. nov. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tapasztaltam. A fonok azt mondta, hogy teljesitmenyberben vagyok, ami szerint eleg szepen igyekeztem, vegul baromi keves fizut adtak, amiert szoltam a cegvezetojenek. Utananezett, majd rajott, ez bullshit volt, vegul az en fonokomet feddesben reszesitette, engem meg utolag kifizetett.
2018. nov. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mindig ezt csinaljak🤣
2018. nov. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!