Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti örülnétek, ha a munkahelyet...

Ti örülnétek, ha a munkahelyeteken nem mindig ugyanazokat az embereket emelnék ki dicséret szempontjából, hanem olyanokat is, akik már több éve lelkes dolgozói a cégnek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
nálunk is vannak ilyen dicsérések, hát én pont leszarom kit dícsérnek, kit nem. Alapból gyűlölöm a munkahelyemet az összes emberrel együtt, de hát kell a pénz nekem is, nincs mit tenni, csak végighallgatni....
2018. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát néha érdemes... Ha egyetértek vele, akkor örülök is neki. De ha egy lusta, buta, érdemtelen naplopót vagy talpnyalót dicsérnének, akkor nem annyira...
2018. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy cégnek az a fontos hogy motiváltak legyenek a dolgozói. Ha motiváltak akkor jobban teljesítenek és több hasznot hoznak a cégnek. Boldog dolgozó jobban dolgozik. Vannak emberek akiket dícsérettel és van akiket csak több pénzzel lehet motiválni. Mindenkinél meg kell találni hogy mi motiválja jobban. Akiket a dícséret is megfelelően motivál azokat dícsérgetni kell. Engem a pénz jobban motivál ezért felőlem dícsérhetnek agyba főbe mást de engem meg fizessenek még jobban.
2018. szept. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk azt dícsérik aki valamit jól csinál. Ha én állok elő egy jó módszerrel egy problémára akkor engem dícsérnek, ha más találja meg a megoldást akkor őt. Természetesen ha valaki csak vegetálni jár be a műhelybe és több kárt csinál mint hasznot, azt értelemszerűen nem fogják dícsérni.
2018. szept. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!