Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért változott a főnök...

Miért változott a főnök hozzáállása hozzám azóta hogy másodállásom is van? Nem teszik neki hogy nem csak tőle függök?

Figyelt kérdés

Kis pszichologizálás.

Lett egy másodállásom. Ami nagyon jó mert időben jóval kevesebb mint a főállás mégis pénzben ha nem is anyni de majdem annyi mint a fő.


Ezt a főnök is tudja és amióta megvan a másodmeló elégé pokróc módon áll hozzám.

Vajon az lehet a háttérben hogy a főnök azt szereti ha az emberei tőle teljesen függenek, mertt tőle függ a megélhetésük?

És amint bejön a képbe egy másodállás és már nem tőle függük kizárólag sőt voltaképp ugyaannyit kapok ott mint itt-így már benne van a pakliban hogy maholnap akár felállok és átmegyek oda az új helyre fullba-ez így már nem tetszik neki?

Mert nem tőle függök nem vagyok neki kiszolgáltatva tudja azt is hogy régen beszólt és meg nyeltem és kussoltam, míg ha most beszól benne van a pakliban hogy felállok és másnap mér nem jövök?

És ez így mrá nem baba neki?

Ez van a háttérben?


2019. jan. 3. 11:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nyilván benne lehet ez a háttérben, amiről írsz, különben mitől változott volna meg a viselkedése? Ez egy főnök viselkedése egyébként, és nem egy vezetőé. A főnök a hatalmát élvezi, és azt, hogy ki vannak neki szolgáltatva az emberek, a vezető pedig csak azt nézi, hogyan tud egy munkafolyamatot úgy irányítani, hogy az eredményes legyen, a beosztottait pedig munkatársaknak nézi, nem szolgáknak. Egyébként nem lehetett volna titokban tartani a másodállást? Nyilván számodra egy nagyon megnyugtató érzés, magabiztosságot ad, viszont annak tudatában, hogy neked egy másik helyre kell sietned, ki is szúrhat veled, hogy pl. berendel túlórázni, mikor tudja, hogy indulnod kell. Én emiatt eltitkoltam volna, ráadásul annál nagyobbat koppanna, amikor dobbantasz.
2019. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

" hogy pl. berendel túlórázni, mikor tudja, hogy indulnod kell"


Előfordult nem egyszer. Mondtam neki hogy bocsika. Nem.

Amkor ő kirúg. Akkor rúgjál ki mondtam.

Nem rúgott ki.

Nem egyszer lezajlott ez. Nagyon jól tudom és látom milyen emberhiány van így magát lőné tökön ha kirúgna.

Kit tesz be a helyemre? Nem tud kirúgni.

Ha megh mégis hát most már akkor se dől össze a világ.

2019. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!