Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kell beszólogatnia...

Miért kell beszólogatnia emiatt a nő munkatársaimnak?

Figyelt kérdés

Egy irodában dolgozok, ahol a munka jellegéből kifolyólag 12 férfi és 1 nő dolgozott eddig. Megnövekedett munka miatt vettek fel előbb egy, majd újabb két fiatalabb nőt 20-26 év közöttiek.


Meleg vagyok, kicsit látszik is rajtam, meg az ott eltöltött 7 év alatt biztos rájött mindenki.

Eddig senkit nem zavart, egy férfi se szólt be, erre ez a 3 adminisztrátornak felvett csaj álladóan megjegyzéseket tesz rám, hogy biztos nem volt még barátnőm, meg hasonlók. Múltkor hallottam, hogy a hátam mögött mondták is, h meleg vagyok, de durvábban.


Nem foglalkozok velük, de ők is hagyjanak békén, eddig is tartottam a távolságot tőlük, de egyikük közvetlen alám tartozik és így mindig mellett van, ami már idegesít.


Eddig egy férfinak se volt semmi baja velem, akkor ezeknek a csajoknak mi közük az életemhez? Ráadásul csak pár hónapja vannak ott.



2019. jan. 3. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem szólsz rájuk, amikor hallod, hogy rólad beszélnek?
2019. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%

Üdv a való világban!


Az csak a tinifilmekben meg a GYIK nyalós, felpontozásra váró trolljai között van, hogy a lányok csípik a melegeket!


A NŐK ROHADTUL HOMOFÓBOK!!!

2019. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

44% Neked mi a bajod? :D


Én nem vagyok homofób.


A munkatársaid valószínű primitív pitsák.

2019. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Mert b * szatlan kis sunák, és baromira böki a csőrüket, hogy létezik pasi, akinek nem tehetik magukat egész nap.

Sok magányos, pókhálós nő haragszik a meleg férfiakra. Fáj nekik, hogy nem érdekelnek téged.

2019. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Unatkoznak, és kell valami ami szórakoztatja őket. Munkahelyemen ez megy, van egy srác akinek nincs barátnője, és a csajok szegényt már melegnek elítéltek és ezen csámcsognak. Pedig nem, csak nem olyan az élet körülménye hogy legyen ( nincs saját lakás). Sztem ne foglalkozz velük vagy szólj be valami durva amitől lefagynak. Vagy a kolleginának adj cserébe több munkát ha ennyi ideje van pletykálni.
2019. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem betudhatod annak, hogy éretlen, komolytalan kisplcsák. Biztos zavarja őket, hogy te nem udvarolod körbe őket, mint ahogy azt valószínűleg megszokták másoktól.

Én 27 éves nő vagyok és mellettem ül a meleg munkatársam, érdekes, senki nem szólogat be neki, pedig mindenki egyből levágta, meg nem is csinál belőle titkot ő sem.

Mondjuk normális helyeken, ha ezért megjegyzést tesz valaki a másikra, olyan beszélgetésben részesül a HR vagy a vezetőség bevonásával, amin nem nagyon szeretne senki részt venni.


Na törődj velük, majd lecseng náluk.

2019. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Esetleg állj ki magadért...?

Komolyan, mióta elterjedtek az ilyen netes fórumok mindenki ide jár a saját kis mikro-sérelmei miatt messzemenő szexista/rasszista következtetéseket levonni ahelyett, hogy megoldaná a problémáit...

2019. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Első vagyok. Nem értem miért lett lepontozva a válaszom. Ki kellene állnod magadért! Egyébként valószínűbb, hogy nem a nemi orientációd a probléma, hanem az hogy nincs tartásod!
2019. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Bejossz nekik. Sajnaljak,h nincs eselyuk.

N

2019. jan. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is van egy meleg kollégám. Na és? Még örülök is, mert csapattársak vagyunk, emellett én egy kétgyermekes anya 10 éves házassággal. 😃 Legalább nem hoznak hírbe minket. 😄
2019. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!