Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az igaz, hogy a legtöbb...

Az igaz, hogy a legtöbb munkahelyen kicsinálnak a kollegák, ha nem vagy nekik szimpatikus?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 10:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
40%
#20: Ez alapján az írás alapján pont Te tűnsz igazán megkeseredettnek.
2019. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
71%
Igen, az is vagyok, csak én nem basztatok másokat.
2019. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
19: Na jó, de náluk csak nem fenyegeti egyik a másikat, hogy munka után megvárja, és leveri.
2019. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk nincs. Mondjuk azért mert én vagyok az egyetlen nő, tehát nincs ki aljaskodjon és pletykáljon. :D
2019. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
24%
15- os kit erdekel par eve mit csinaltak es kivel hmm? A mostani tarsadalomrol beszelek te isten barma. Na vajon milyen mai tarsadalom okos? Kimaszol az utcara mit latsz? Bemesz a munkahelyr mit latsz? Lenezes,kikozosites, es igen ilyen a mai tarsadalom ami most van nem par eve!!
2019. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos erre atársadalomra jellemző.Egyik kollégám évekig élt angliában.Ég és föld, ahogyan ő viselkedik amunkahelyen és ahogy a többiek.Ez akolléga mesélte, hogy Angliában akint élő magyarok ugyenezt aformájukat hozták ott is.Kiközösítés, kinézés, kiröhögés, áskálódás.az angolok nem csinálták egymással ezt.Undorító.
2019. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ha nem jössz ki velük, akkor is rosszul érzed majd magad köztük, ha nem szivatnak direkt. Ez sajnos ilyen.
2019. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Olyan rossz ez. Én soha nem viselkednék így senkivel...
2019. jan. 6. 22:41
 29/33 anonim ***** válasza:
#25: Nem vagy túl értelmes, mi?
2019. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

A jelenség létezik, de tapasztalataim alapján munkahely és a munkahelyen dolgozók személyiségének függvénye, hogy jelen van, és ha jelen van, akkor mekkora a mértéke.


Amivel én találkoztam az nem kicsinálás volt, hanem inkább klikkesedés, kibeszélés, lenézés stb.

Az egyik nagy áruházláncnál dolgoztam öt évig, mint eladó. Nem volt összetartás, nem volt összefogás, ellenben mások kibeszélése, lenézése jelen volt. A vezetők pedig ezzel nem foglalkoztak, mert ők is fúrták egymást.

Számomra az egy munkahely volt, semmi több. Találtam olyanokat, akiknek szimpatikus voltam, de tőlük is állandóan a mások fikázását hallgattam. A legrosszabb a biztonsági őrök és a pékek voltak. Ők például, ha köszöntek is, akkor is olyan lenéző, s flegma hangsúllyal, hogy hitetlen. Az ebédidő, és az öltözőben való tartózkodás volt, amikor mindenki beszélt mindenkivel, csak épp velem nem. És persze mindig azokkal öltöztem együtt, vagy ettek akkor, amikor én, akiknek nem voltam szimpatikus. Szerintem a kirekesztés, keresztülnézés sokkal rosszabb, mint ha konkrétan beszólnának, cseszegetnének. Utáltam ott dolgozni, és soha nem éreztem, hogy oda tartoznék, vagy hiányoznék, ha elmennék. Örültem, hogy eljöttem onnan.


A mostani helyen is jellemző mások kibeszélése, lenézése, kinevetése a háta mögött, de itt a vezetők szólnak. Ha valakit rajtakapnak, hogy valakit kibeszél, vagy valamiért megszólja a másikat, akkor rögtön rászólnak. Ez egy élelmiszerbolt, itt kevesebben vagyunk, de családiasabb a hangulat. Itt nem érzem magam kényelmetlenül, nem kell feszengenem, és amikor be kell jönnöm, akkor nincs gyomoridegem, és nem nézek át rajtam.

Félreértés ne essék, ez sem a legjobb munkahely, s bőven akadnak problémák, amik miatt tavasszal váltani szeretnék. De ez mennyország, az előző munkahelyemhez képest.

2019. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!