Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az igaz, hogy a legtöbb...

Az igaz, hogy a legtöbb munkahelyen kicsinálnak a kollegák, ha nem vagy nekik szimpatikus?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 10:40
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
76%
Igen altalaban. Ilyen a mai tarsadalom, de nem szabad gyengenek mutatkozni mert annal jobban ki akarnak majd kesziteni
2019. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Nálunk elég kétszínűen megy mindenki a másik háta mögött.


Vagy vannak "klikkek" és ha te az egyik körbe "tartozol" vagy úgy vélik, hogy oda tartozol akkor a sajátjukból alapból kiutálnak. Bár én alapvetően jól kijövök mindenkivel, kivéve 1 ilyen klikkel.


Összességében meg azt érzem, mindenki mindenkit utál és mindenki csak a maga érdekét nézi.

2019. jan. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
95%

Viszont van aki úgy érzem, joggal van "fúrva".


Például odajön fiatal kolléga, látom, hogy a "nagyoknak" ott nyal ahol tud, bezzeg mindenki mással lekezelő, utasítgató.


Vagy időnként csak elfelejti hol a helye. Például éppen a magam feladatát végzem, de neki is kellene valami. Erre úgy szól hozzám, hogy "Csináld már meg b..zdmeg". Az ilyen eseteknél közlöm az illetővel, hogy egyrészt még a feletteseim is KÉRNEK és nem utasítanak. Másrészt velem ne beszéljen így, meg senki mással sem.


Vagy időnként a saját feladatait próbálja átpasszolni, amire szintén kifejtem, hogy legyen tisztában azzal mi az én feladatköröm és mi az ő feladatköre. Ilyenkor persze jön egy kis duzzogás.


Idővel pedig szóltam a felettesemnek, hogy nem ártana elbeszélgetni a gyerekkel. Nem azért mert rosszindulatú vagyok, hanem azért, mert nem akarom még egy ember munkáját végezni vagy többlet munkát végezni azért, mert az illető nem akarja ellátni a feladatait.

2019. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mobbingnak hívják. Bár nálunk nincs mobbing meg klikk, sokszor így is kiakasztanak a sok hülyeségekkel.
2019. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
29%

#11: Milyen "mai" társadalomról beszélsz? Azzal tisztában vagy, hogy néhány éve a nem teljesen egészséges gyerekeket egyszerűen megölték?

Ahhoz képest az, hogy a nem beilleszkedő egyéneket kiközösítik egy munkahelyen, szerintem elég nagy előrelépés.

2019. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Sok ilyen kérdés van itt, én pl ez alá írtam, meg leveleztem is privátban akkor a kérdezővel. Nála odág fajult, hogy ki is rugták a munkahelyről. :(

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

2019. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk van egy meleg munkatárs a melóhelyen, minden napos csesztetés megy ellene a "büszke heteró" munkatársak részéről. Csak kérdés, hogy ha tényleg annyira büszkék magukra a heterók, akkor miért ilyen frusztráltak, hogy szükségük van arra, hogy rászálljanak ennyire valakire feszültség levezetés céljából?...
2019. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
57%
Leginkább gyárakban, segédmunkában, meg ilyesmi helyeken.
2019. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
87%
Hát ne hidd hogy csak gyárakban, segédmunkában megy ez. Az irodisták is fúrják ám egymást rendesen.
2019. jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
85%

Vane egy megkeseredett, balf.asz mártír típus, aki saját szerencsétlenségét, alkalmatlanságát azzal próbálja kompenzálni, hogy másokat csesztet és aláz, miközben fennhangon hírdeti, hogy Ő bezzeg!....

Nos, ebből a típusból sajnos minden munkahelyre jut legalább egy.Ahová valami véletlen csoda folytán mégsem jutott ilyenből, a zok a jó munkahelyek.

Ahová viszont bekerül akár csak egy ilyen szutyok, att hamar megkeserít, megfertőz mindenkit a mérgével, mint valami baktérium!


És igen, a munkahely olyan, mint a börtön.Sőt, nem olyan..az is! Ezért lenne jó, ha legalább összetartás lenne és jó hangulat, tisztelet egymás iránt, ha már ott kell rohadnunk naphosszat.De még ez sem lehet.

2019. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!