Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az igaz, hogy a legtöbb...

Az igaz, hogy a legtöbb munkahelyen kicsinálnak a kollegák, ha nem vagy nekik szimpatikus?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 10:40
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó két munkahelyemen 3 hónap után mutatta ki mindenki a valódi énjét. Amint láttam milyenek még az életkedvem is elment. Mind a két helyen fél évet bírtam. Szétmentek az idegeim. Na ezért nem tud sok ember a mai világban évekig egy helyen maradni.

Én pl nem azért megyek be dolgozni hogy ugassanak velem vagy vki mással ok nélkül, vagy kötözködjenek, csicskáztassanak.

2019. jan. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


És akkor is, ha az átlagnál zárkózottabb vagy, és nem akarsz szexuális pozitúrákról vagy a székelési szokásaidról cseverészni velük.


Az egyik válaszoló helyesen leírta: ez nagyon jól mutatja ez is Mo. színvonalát.


Képtelenek higgadtan elmagyarázni többször is vmit az új munkatársnak, vagy elviselni ha vki magasabb végzettséggel bír.

2019. jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Nálunk egész jó a csapat. Van egy két nagy szájú de ők legalább őszinték. Ha valami bajuk van veled megmondjak és kész. Ellenben volt egy kolléga aki undok nyalis görcs volt. Semmivel nem állt felettünk de mindenkinek parancsolgatott, mindenkit szemmel tartott, akit nem kedvelt azt a háta mögött sarozta a főnöknek kitalált dolgokkal. És mivel tövig be volt nyalva el is néztek neki mindent, a szava olyan volt mint a szent írás. Mondjuk ahhoz hogy ilyen kialakuljon egy munkahelyen erősen kell a főnök is hogy vevő legyen rá.
2019. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!