Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen pénzkeresési lehetőség...

Milyen pénzkeresési lehetőség van nyárra?

Figyelt kérdés
Szeretnék a nyáron pénzt keresni !Milyen lehetőséget vannak?Ilyen iskolaszövetkezetekhez nem szeretnék csatlakozni!Esetlegvan olyan ami az állatokkal kapcsolatos?
2019. jan. 6. 18:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
úgy hívják munka.
2019. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Allatmenhelyre mehetsz beugrosnak, etetni az allatokat es kitakaritani oket, bar az onkenteseknek nem adnak penzt szerintem de megkerdezheted hatha.

Ha megsem akkor mehetsz fuvet vagni idoseknel, egy egy epitkezesre segiteni vallalkozokhoz. De csak ha nem no vagy. Ha no vagy akkor nemtudom, sminkelj csinalj frizurakat ballagasokra ha ugyes vagy benne vagy varrhatsz, kezmuveskedhetsz otthol

2019. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Romániában keresik a cioban-t ,de leginkább tehenet érdemes tartanod saját magadnak , esetleg vehetnél egy traktort bálázóval erre lesz kereslet annyit hívnak majd vele ,hogy nem fogod győzni csinálni , ha még nincs ott a korod mint nekem ,és városon laksz ,akkor nem tudom mit mondjak ,muszáj akkor másnál "szolgálni", ha pár évvel erőlébb lennék haladva akkor még én is ajánlhatnék neked munkát havi 200.000ft-ért szálással ,kajával ,de sajnos még én is csak 16 vagyok és egyelőre 1 tehenem amit 4 honapja vettem ,(nemsokára lesz 2 stöbb utána )... Legjobban úgy tudsz kapni munkát állatoknál ,hogy keresel egy farmot,gazdát és bemutatkozol és megmondod hogy miért jöttél ,de sokat nem adnak ,kijön átlagba havi 80.000ft az már jónak számít ....,remélem segíthettem
2019. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Bocsi ,elfelejtettem írni ,cioban = juhász ,legeltet és feji a juhokat :D
2019. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ejtsd :csobán
2019. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Iskolaszövetkezettel mi a baj?
2019. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Esetleg olyan hogy kisállatokat gondozni akiknek a gazdája elmegyen nyaralni vagy csak nem ér rá egy pár napra?
2019. jan. 6. 18:40
 8/20 A kérdező kommentje:

A szövetkezette az a baj hogy:

-alkalmassági kell hozzá

-nem 100% hogy kifizetnek

-...stb szerintem ennyi már elég is ahoz hogy lemondjak róla!

2019. jan. 6. 18:41
 9/20 anonim ***** válasza:

"A szövetkezette az a baj hogy:


-alkalmassági kell hozzá


-nem 100% hogy kifizetnek


-...stb szerintem ennyi már elég is ahoz hogy lemondjak róla!"


"alkalmassági kell hozzá"

Miért, csak egy lábad van, vagy süketnéma vagy?


"-nem 100% hogy kifizetnek"


Miért ha elmész feketén dolgozni, akkor mi a garancia hogy kifizetnek? diákszövetkezetnél minden normális helyen van szerződés kötés ami ettől kivéd.

2019. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mindegy!Az a lényeg hogy a szövetkezet nem!
2019. jan. 6. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!