Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénzkeresési lehetőség,...

Pénzkeresési lehetőség, állandó munkahely mellett hogyan?

Figyelt kérdés
Tudom ez olyan téma amit valószínűleg mindenki tudni akar és ha tudja is nem szívesen adja ki másoknak. Én mégis szívesen meghallgatnám, örülnék ha esetleg valaki írna ide, vagy esetleg privátba, mi az a dolog ami neki bevált vagy amin ellehet indulni, szívesen én is adok az eddigi tapasztalataimból ha esetleg neked is kell valamiféle ötlet. Számtalan ideiglenes, keveset hozó, rizikós, sok idő kevés pénzes ötletelések és megvalósításaikon vagyok túl már. Érdekelne hogy lehet e mondjuk valamilyen módon interneten keresztül pénzt keresni, ami nem kamu. Esetleg valamiféle üzlet ami megy mostanság. Nem kell bemutatnom szerintem hogy a magyarországi fizetés mire elég. Nem származom gazdag családból, nincsenek befolyásos ismerőseim, viszont ambícióim vannak, éppen ezért is egy próbát megért hogy ide írtam az oldalra. Nem fényűző életet akarok élni csak néha utazgatni megvenni amit szeretnék és nem folyton stresszben élni a pénz miatt. Ha van ötletetek nyugodtan keressetek fel vagy írjatok ide, beszélgetek is szívesen bárkivel ha hasonló gondolatai vannak. :)

2018. máj. 6. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt az oldalon van egy két felhasználó aki az egekbe magasztalja az ajánló marketing vállalkozásokat, hogy abba mekkora potenciál van.
2018. máj. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kik ők?
2018. máj. 6. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

"Nem fényűző életet akarok élni csak néha utazgatni megvenni amit szeretnék és nem folyton stresszben élni a pénz miatt."


Hát, tudod, vannak így rajtad kívül még pár százezren - sőt, van aki amiatt van stresszbe, hogy nehogy kilakoltassák gyerekkel. Sajnos ezt hívják úgy, hogy dolgozói szegénység :-(

Viszont ha nem vagy elégedett a jelenlegi helyzettel, akkor máj. 8-án a Kosuth téren ezt kifejezésre juttathatod :-)

Most gondolhatod úgy, hogy ez nem volt segítség, pedig de - ha sikerülne egyszer ennek a népnek elérnie, hogy a politikusok ne a saját zsebükre, hanem AZ EMBEREK JÓLÉTÉÉRT DOLGOZZANAK, akkor nemcsak magadon, de sok más emberen is segítettél :-)

2018. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Második, a kérdés nem erről szólt.
2018. máj. 6. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Én ezt nagyon jól tudom (bár azt is írtad, szívesen beszélgetsz), csak hogyha a NORMÁL fizetés(ed)ből meg tudnának élni az emberek, akkor nem lenne szükség arra, hogy másod-harmadállásokat vállaljanak és betegre dolgozzák magukat.


De akkor pénzkeresési ötletek: váltsd ki mellékfoglalkozásban a vállalkozóit, vállalj takarítást, interneten adj el (akár webáruház), taníts (képesítéssel) fordíts, Ha kreatív vagy, akkor találj ki valamit, ami szép és igény lehet rá, stb.

Ha vidéáken élsz, váltsd ki az őstermelőit, termelj és add el a piacon, stb.

2018. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!