Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Értelmes, diplomás emberel,...

Értelmes, diplomás emberel, akik kénytelenek gyárban dolgozni! Hogyan bírjátok elviselni a tudatlan embereket?

Figyelt kérdés

Több ismerősöm dolgozik ilyen helyen,és annyi történeten mesélnek,hogy nagyon sok az ilyen helyeken a primitív ember.


Kiteregetik a magánéletüket,a tiédben vájkálnak.Olyan dolgokat találnak viccesnek,amin inkább sírni kellene.

A munkahelyen ismerkednek,olyat is hallottam,hogy több gyári munkás nő a sorvezető családos ember kegyeiért versenyez.

Vagy 1-2 hónapig ezzel van,utána talál ott mást.


1 hét után világi cimborádnak hisz.


2019. jan. 15. 00:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
6%

Mert akinek nincs diplomája az egy primitív ember vagy nem tud viselkedni?


Ekkora hülyeséget elétembe nem olvastam, általánosítás az megy.


Akkor én is általánosítok egy kicsit :)

Akiknek van diplomája nagy valakinek képzeli magát aztán meg otthon a lefolyót nem tudja megszerelni. EMBEREKE MAI VILÁGBAN DIPLOMÁT VEHET AZ EMBER.


Köszönöm a figyelmet. Diplomás ember

2019. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
"Köszönöm a figyelmet. Diplomás ember" - Ahhoz képest, hogy (állítólag) diplomás vagy, a szövegértelmezés elég nehezen megy. Javaslom, hogy fuss neki még egyszer.
2019. jan. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Na igen,azt is hallottam,hogy aki zárkózott,nem akar haverkodni,azt eleve kinézik.


Na,meg miről is beszélgetnél olyan emberekkel,akik jóval értelmi szinted alatt vannak?

Az egy értelmes embernek nyűg,nem szórakoztató.


Na,igen,amikor valakinek annyi az értelmi szintje,hogy egy nőnek mekkora a segge és képes ezt még valakivel megosztani,szörnyű.


De ez még a jobbik,mert vannak,akik maguktól mondják el,úgy,hogy nem is kérdezed,hogy kivel él,meg a házasság részleteit kiemelik.

És ugyanezt elvárná tőled is:)


A magánéletem bizonyos részletei még a legnagyobb bizalmasaimmal is tabuk,nem egy munkatárssal.

Nem vagyunk haverok,dolgozni járunk oda.Nem egymást választottuk havernak.

2019. jan. 15. 14:30
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem gyarban dolgozom, de sok a szellemileg serult nalunk is. Ugy viselem el, hogy nem kommunikalok veluk a minimalisnal tobbet (ertsd: csak munkaval kapcsolatos dolgokrol beszelek veluk, amirol muszaj, pl ha valami hibat ki kell veluk javittatni, stb). Kozvetlenebb beszelgeteseket csak azzal a nehany ertelmes kollegaval folytatok, akiket kedvelek. Szerencsere annyit azert megertenek a hulyebbek is, hogy ha en nem keresem a tarsasagukat, akkor ok se keressek az enyemet. (Nem mindegyik es nem mindig, de altalaban igen.)
2019. jan. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Diplomát vettem
2019. jan. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én azt gondolom, rosszul látod! Diplomás vagyok, gyárban dolgozom az egyik osztályon, 7 diplomással együtt, ebből 6 személynek az általad említett alap intelligencia sincs meg. Valami csoda folytán elvégezték az egyetemet, közönségesek, más osztályokon lévő pasikra vadásznak úgy, hogy van ki mellé feküdni, ha hazaérnek.. annyira buta megnyilvánulásaik vannak, hogy miattuk vagyunk mi is idiótáknak nézve.

Komolyan mondom, jobb lemenni az üzembe, sokszor ott találkozom igazán értelmes emberekkel..

2019. jan. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom,nekem a magánélet tabu,és nem szívesen beszélnék egy munkatársnak a magánéletemről,és az övére sem vagyok kíváncsi.


Ugyanúgy,ahogy normális ember a munkát sem viszi haza.

2019. jan. 19. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!