Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvárás egy diplomás, komolyab...

Elvárás egy diplomás, komolyabb pozícióban lévő nőtől, hogy sminkben jelenjen meg a munkahelyén?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 23:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem
2018. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
amennyiben olyan pozícióban dolgozol ahol a jó megjelenés számít, akkor igen, szerintem elvárás. amúgy meg lényegtelen
2018. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Igen, egy enyhe, natur smink altalaban azert elvaras, de tulzasokba se szabad esni. A komoly, elegans megjeleneshez hozzatartozik egy kis smink. Borhibakat picit eltuntetni, egy kis spiral, szemoldok korrigalasa, halvany kis pirosito vagy bronzosito (kinek mi all jol), meg egy kis ajakapolo vagy szajfeny. Nem kell alkalmi sminkben jarni azert, de valamilyen szinten elvaras a jo megjelenes.
2018. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindegy, hogy kell-e reprezentálnia vagy sem... Ha csak egy olyan vezető, aki sosem találkozik kliensekkel, nem megy flancos találkozókra meg semmi, csak irányítja a többieket és dolgozik a gép előtt egy kis eldugott irodában, annak szerintem nem kell. Én mástól sem várnám el, nem mindenki tanul meg vagy hajlandó sminkelni, de mások tuti elvárják.
2018. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
nálam nem, sőt az igénytelen sminket utálom
2018. júl. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Bizonyos szintig igen. Nem az 5 kiló smink a lényeg, de azért alapvetően nem árt ha odafigyel a külsejére.
2018. júl. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Munkahelyen leginkább dolgozni kellene, nem az a lényeg "hogy hogy nézünk ki".
2018. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem elvárás, de egy minimális smink sokat dob a megjelenésen, főleg, ha sok emberrel találkozik egy nap.
2018. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem az az elvárás, hogy ne úgy nézzen ki, mintha az 10 perce kelt volna ki másnaposan az ágyból az előző éjszakai bulizás után. Ne legyenek nagyobb bőrhibái, kevésbé esztétikus vonásai (mondjuk hiányos szemöldök, látványos mitesszerek, durván zsíros vagy hámló, száraz bőr, szem alatti sötét karikák). Ha valaki ezt az állapotot az ágyból kikelve hozni tudja, annak nincs szüksége sminkre. Én nem mondanám elvárásnak, de ha olyan helyen dolgozik, ahol jó benyomást kell keltenie az emberekben, akkor a megfelelő sminkkel sokat javíthat a helyzeten.
2018. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen attól függ, hogy milyen az a pozíció. Ha megköveteli, hogy szinte minden nap ügyfelekkel találkozz akkor igen. Ha nem, akkor nem. Tesóm középvezető, ha nem jönnek külföldi vendégek, általában sportcuccban mászkál, smink nélkül. Én vezettem egy kis céget egy darabig, ha olyanom volt simán bementem akár egy laza rövidgatya-póló kombóban is :D
2018. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!